Katarzyna Dowbor o śmierci bohaterki programu "Nasz nowy dom". "Cały czas o niej pamiętam"

Katarzyna Dowbor w wywiadzie z "Na żywo" opowiedziała o śmierci bohaterki programu "Nasz nowy dom". Przyznała, że bardzo przeżywa tego typu sytuacje.

Katarzyna Dowbor przez kilka lat prowadzenia programu "Nasz nowy dom" odwiedziła z ekipą ponad sto rodzin. Wiele z nich było dotkniętych prawdziwymi tragediami. W wywiadzie z "Na żywo" wyznała, że kosztuje ją to wiele emocji.

Przyznała, że bardzo przeżywa sytuacje, które dotykają bohaterów programu. Szczególnie, jeśli chodzi o krzywdę dzieci oraz jak odchodzą bohaterowie.

Bardzo przeżyłam wiadomość o śmierci jednej z dziewczynek. Cały czas o niej pamiętam, bo była fajną i trochę zbuntowaną młodą osobą, z którą udało mi się nawiązać kontakt.

Dowbor dostała od bohaterki pamiątkę, którą cały czas trzyma w domu. 

Dostałam od jej nauczycielki rudego anioła uszytego ze szmatek, który wisi u mnie na ścianie. I kiedy patrzę na niego, to zawsze pamiętam o Marcie i żałuję, że tak krótko była z nami - mówiła Dowbor.

W ostatnich dniach głośno było także o sytuacji ze Szczytna. Wyremontowany dom jednej z rodzin został zniszczony przez mieszkańców miejscowości, a na samą bohaterkę odcinka spadła fala hejtu. Dowbor krótko skomentowała to zdarzenie.

Taka sytuacja wydarzyła się po raz pierwszy i mam nadzieję, po raz ostatni. Nie należy tego generalizować, bo tego czynu dopuścił się jeden człowiek, a nie całe miasto. To jest bardzo przykre.

Prowadząca "Nasz nowy dom" podkreśliła, że program ją odmienił - nauczył pokory oraz dokonywania mądrych życiowych wyborów. 

Pokazał, że są rzeczy ważne i mniej ważne. A najmniej ważne jest to, czy stanę na ściance i będę miała nową sukienkę. To nie jest w życiu istotne.

OG

Pamiętacie gwóźdź wbity w rękę Rogalskiej? Wpadek w TV w tym roku nie brakowało. Zobaczcie te najlepsze!

Więcej o:
Komentarze (44)
Katarzyna Dowbor o śmierci bohaterki programu "Nasz nowy dom"
Zaloguj się
 • 1234qwerty

  Oceniono 59 razy 31

  Pomyślcie ile takich domów można by wyremontować za 30 mld wyrzucane na nic nie dające rakiety.

 • Gość: Podpisz się

  Oceniono 80 razy 28

  ile takich domów możnaby wyremontowac za przepity program 500+

 • Gość: Xyz

  Oceniono 18 razy 14

  Pani Kasiu czy była już pani w któryms z domów tak ze dwa lata po remoncie ,warto by się bylo przyjrzeć jak tam teraz wygląda

 • Gość: anka

  Oceniono 6 razy 4

  Zamiast walić wciąż Rydzykowi miliony dali by na biedne rodziny ale dzielą się szybko zUnijnymi pieniędzmi między sobą w rządzie bo wiedzą że ich czas się kończy.

 • Gość: mieciu

  Oceniono 2 razy 0

  Pomysł świetny.....Ale wolałbym takie coś - Mikrodomy - można zbudować bardzo tanio mikrodoo od podstaw. Taki Parterowy zaledwie 80m2 za 40 tys zł. Bez pozwolenia 26m2 na działce zbudowałem za 8 tys zł

 • Gość: kay

  Oceniono 6 razy -2

  Pani Dowbor ma klasę. Widać, że dba o siebie, operuje, ale nie przesadza. Tylko podkład trochę za ciemny, dla rudych dobre kolory ma bobbi brown.

 • Gość: gosc

  Oceniono 12 razy -6

  żebys ty tę pomoc oferowała ze swoich ----ale ty jeszcze na tym kosisz grubą kasę dla siebie ----znalazła się wolontariuszka za grube tysiaki do swojej kabzy plus reklama jakaty dobra jestes i uczynna.---normalna swinia.telewizyjna.

 • Gość: gosc

  Oceniono 18 razy -14

  ależ pamiętliwy ten stary rudy bob budowniczy.---lata już swoje ma a jaka pamięć -----pozazdroscic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX