Wygląda na to, że Angelina nie chce dać rozwodu Bradowi. Aktor próbował ją "przekupić". Powód? Wiadomy

Angelina Jolie i Brad Pitt rozstali się ponad rok temu. Dalej jednak nie mogą się porozumieć w sprawie prawnego zakończenia małżeństwa.

Od ponad roku Angelina Jolie i Brad Pitt nie mogą dojść do porozumienia w sprawie rozwodu. Ostatnio w magazynie "In Touch Weekly" pojawiła się informacja o warunkach porozumienia pomiędzy małżonkami, które od 14 miesięcy nie może dojść do skutku. Ponoć aktor miał zaproponować żonie gigantyczne pieniądze, żeby wreszcie doprowadzić do sfinalizowania rozwodu.

Brad Pitt i Angelina JolieBrad Pitt i Angelina Jolie Laurence Agron / PR Photos / Laurence Agron / PR Photos

Najbardziej spornymi sferami, w których aktorzy nie mogą znaleźć wspólnego rozwiązania, są pieniądze oraz kwestia opieki nad dziećmi. Ich wspólny majątek wynosi około 400 milionów dolarów oraz kilkanaście nieruchomości. Pomimo że podpisali intercyzę, Brad miał zaproponować Jolie, że da jej tyle pieniędzy, ile tylko będzie chciała. Zależy mu na tym, żeby wreszcie wszystko już zakończyć.

Brad powiedział swojemu prawnikowi, by dał Angie jakąkolwiek kwotę, którą zażąda. Mimo że mają intercyzę - zdradziło źródło dziennikarzom "In Touch Weekly". - Jest gotów dać połowę z jego 250 milionów dolarów fortuny.

Jolie jednak nie zgadza się na takie rozwiązanie i nie chce pieniędzy Brada. Walczy także o zwiększenie prawa do opieki nad dziećmi: 16-letim Maddoxem, 13-letnim Paxem, 12-letnią Zaharą, 11- letnią Shiloh oraz 9-letnimi bliźniakami: Knoxem i Vivienne. Uniemożliwia tym samym Bradowi realizację jego warunków w tej kwestii.

Brad nie chce "wykupić" Angeliny i zupełnie nie obchodzi go, co pomyśli sobie opinia publiczna - twierdzi źródło. - Pierwszą motywacją do tego działania są ich dzieci. On ma nadzieję, że ofiarowując Angie dużą część swojego majątku, pozwoli zapewnić im życie na dotychczasowym poziomie.

Jolie wydaje milion dolarów rocznie na samą ich ochronę, a koszty będą rosły. Bradowi zależy także, by jego żona mogła wciąż kontynuować swoją działalność charytatywną, nie musząc martwić się o finanse.

Sprawy nie skomentowała ani Angelina, ani Brad. Trzymają się swojego postanowienia, że nie będą głośno opowiadać o swoim rozwodzie.

Brad i Angelina podczas premiery filmu 'Kung Fu Panda 2' w 2011 rokuBrad i Angelina podczas premiery filmu 'Kung Fu Panda 2' w 2011 roku Fot. MATT SAYLES/AP PHOTO/EAST NEWS

Przypomnijmy, że ostatnie doniesienia głoszą o nowym związku Pitta. 53-latek widywany jest ponoć w towarzystwie młodszej o 32-lata aktorki, Elli Purnell. Myślicie, że to dlatego chce szybszego rozwodu?

AW