"The Voice of Poland". Znamy finalistów! W programie pojawili się zaskakujący goście. "Lubisz "Despacito"?"

Za nami półfinał "The Voice of Poland". Emocje sięgnęły zenitu!

Kolejny odcinek na żywo "The Voice of Poland" i kolejne ogromne emocje za nami. W dzisiejszym programie każdy z półfinalistów wystąpił dwa razy.

Drużyna Marysi Sadowskiej

Marysia Sadowska podczas eliminacji postawiła więcej punktów na Magdalenę Krzemień. Jednak decyzja telewidzów była odwrotna. Dzięki nim to Maja Kapłon przeszła do finału.

Drużyna Tomsona i Barona

Występ Łukasza Łyczkowskiego i jego wykonanie kultowego "Imagine" dosłownie wbiło w fotel Piaska, który nawet zasugerował, że to właśnie ten uczestnik jest jego faworytem. Sabina Mustaeva otrzymała minimalnie więcej punktów od jurorów niż Łukasz Łyczkowski, ale to właśnie ten drugi, decyzją telewidzów, przeszedł do wielkiego finału.

Drużyna Michała Szpaka

Większość jurorów stawiała na Martę Gałuszewską z różowymi włosami, która o wielki finał walczyła z Agą Dębowską. Widzowie byli podobnego zdania i zadecydowali, że to właśnie ta pierwsza awansuje do kolejnego odcinka.

 

Drużyna Andrzeja Piasecznego

Na samym końcu przyszła pora na zespół Piaska. Do walki stanęli Artur Wołk-Lewanowicz oraz Michał Szczygieł. Obaj mężczyźni porwali tłumy, ale to ten drugi awansował jako ostatni do wielkiego finału.

Zaskakujący goście w programie

Wyjątkowym gościem w półfinałowym odcinku była Natalia Kukulska, eks jurorka programu. Piosenkarka wystąpiła na scenie.

Czuję się prawie jak w domu - wyznała.

W programie pojawił się również Jonas Blue, jeden z najpopularniejszych obecnie brytyjskich DJ-ów, który także uświetnił program swoim występem.

Lubisz "Despacito"? - zapytał prowadzący.
Tak, to jest klasyk - odpowiedział Jonas Blue bez chwili zawahania.

Kto Waszym zdaniem wygra 8. edycję "The Voice of Poland"?

AG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.