Walczyły o serce jednego rolnika, a teraz się przyjaźnią. "Nigdy nie przypuszczałam, że nasze losy tak się potoczą". My też nie

W programie "Rolnik szuka żony" rywalizowały o serce Karola, a teraz są przyjaciółkami. Nic nie wskazywało na to, że Justyna i Sara będą sobie tak bliskie.

"Rolnik szuka żony" wzbudza sporo emocji i przynosi wiele niespodziewanych zwrotów akcji. Mało kto spodziewałby się, że rywalizujące ze sobą Justyna i Sara zostaną przyjaciółkami. Dziewczyny wrzuciły na Facebooka zdjęcia, na których leżą pod kocykami i oglądają "Rolnika...".

Nasza niedzielna tradycja. Jak ją nazwała Justinka - "kocykowanie". Tak oglądałyśmy odcinki programu - napisała Sara.
Przeżywamy każdą scenę, cóż za emocje! Kochani, też tak macie? PS. Nigdy nie przypuszczałabym, że losy moje i Sary tak się potoczą! Sara, dziękuję za Twoją obecność w moim życiu - wyraziła Justyna.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen z Facebook.com/Sara Rolnik szuka żony

Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy. Fani "Rolnika..." nie dowierzają, że to akurat te uczestniczki się zaprzyjaźniły. Przypomnijmy, że w programie obie ostro rywalizowały ze sobą o względy Karola i krytykowały siebie nawzajem. Dochodziło też między nimi do spięć.

Nie myślałam, że się zaprzyjaźnicie. Los bywa przewrotny. Ważne, że z tej przygody narodziła się przyjaźń. To znaczy, że było warto.
Najpierw spór, a później jaki finał! Przyjaźń to ważniejsza wartość niż miłość - komentują obserwatorzy.

Sara i Justyna systematycznie odpowiadają fanom na wiadomości. Nie kryją tego, że zbliżyły się dzięki wspólnym przeżyciom. Gdyby Karol wybrał jedną z nich, na pewno nie doszłoby do ich przyjaźni.

W ramach sprostowania. Z Justyną zaczęłyśmy się dogadywać jeszcze na planie, ale nie zostało to w pełni pokazane na ekranie. Karola nie uważamy za wroga. Życzymy mu szczęścia - dodała Sara.

Justyna i Sara z 'Rolnika...'Justyna i Sara z 'Rolnika...' Facebook.com/ Justyna z Rolnik Szuka Żony 4

Dziewczyny nie zamierzają rezygnować z sukcesu po programie. Zapowiedziały, że za niedługo pojawi się ich wspólny filmik. Jak widać, szybko nie dadzą o sobie zapomnieć. Cieszycie się?

AW