18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie
dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Skandal w austriackim "Top Model". Obcy mężczyźni podczas sesji dotykali miejsc intymnych modelek. Niektóre nie wytrzymały

"Top Model" znane jest z zadań, które często są dużym wyzwaniem dla uczestniczek. Jednak tym razem producenci austriackiej wersji show poszli o kilka kroków za daleko.

"Top Model" jest jednym z najpopularniejszych formatów programów rozrywkowych na świecie. Show stworzony przez supermodelkę, Tyrę Banks, doczekał się 200 sezonów w ponad 120 krajach. W większości edycji jednym z zadań dla początkujących modelek jest pozowanie nago. Jednak zadanie, które otrzymali uczestnicy austriackiej edycji, wywołało mnóstwo kontrowersji

W "Austia's Next Top Model" mogą brać udział (podobnie jak w polskiej edycji) zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Zadaniem uczestników ostatniego odcinka było pozowanie nago, a jedyną osłoną byli... obcy im modele bądź modelki

Każda para miała na zadanie 15 minut, co sprawiało, że wyzwanie było jeszcze bardziej stresujące. Podczas sesji na balkonie modelki musiały przyjmować wyzywające pozy, będąc dodatkowo pospieszane przez modeli, którzy próbowali znaleźć "najlepszy" sposób zakrycia miejsc intymnych partnerek.

W 30-sekundowym zwiastunie odcinka widać zakłopotane uczestniczki, z których jedna wybucha płaczem, a kolejna odchodzi na bok z planu zdjęciowego z pocieszającą ją koleżanką.

 

Internauci nie kryją oburzenia.

To absolutna hańba. Producenci powinni być natychmiast zwolnieni. Kolejny przykład poniżenia, przez które cierpią młode kobiety. Jestem przerażony.
Jeśli firma produkcyjna musi sięgać po takie ekstremalne środki, żeby zatrzymać oglądalność, to program powinien być zlikwidowany. Jest wiele aspektów modelingu, ale pozowanie nago nie jest dla każdego, szczególnie w telewizji, żeby wygrać program. Wstyd. Biedne dziewczyny...
CO?! Przymus i użycie władzy ("zrób to albo odpadasz z programu lub będziesz ukarana") zdecydowanie krzyczy "przestępstwo". Obrzydliwe i smutne!
Nie do wiary! Kontrola i manipulacja przez tych u władzy ponad wrażliwymi, młodymi dziewczynami. Jestem w szoku, że ktoś to widział i zaakceptował, a później pokazał w telewizji.

Wyemitowany odcinek był dopiero drugim w tym sezonie. Pierwszym zadaniem uczestników było pozowanie w strojach kąpielowych. Jednak tego typu sesja przekroczyła wszelkie granice. Szczególnie, jeśli weźmiemy pod uwagę głośny w ostatnim czasie w mediach temat molestowania seksualnego, również w show-biznesie.

Fragmenty programu możecie zobaczyć poniżej:

 

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.