Rowan Atkinson zostanie ojcem. Kim jest matka dziecka? To o 30 lat młodsza od gwiazdora aktorka

Rowan Atkinson, czyli słynny Jaś Fasola, niedługo powita na świecie kolejne dziecko. 62-letni aktor ma już z byłą żoną dorosłą córkę i syna.

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich fanów Rowana Atkinsona. Aktor znany szerokiej publiczności jako Jaś Fasola znów zostanie ojcem. W grudniu tego roku ma przyjść na świat jego pierwsze dziecko z partnerką, aktorką Louise Ford. Doniesienia bulwarówek potwierdził rzecznik gwiazdora.

Rowan i Louise są wniebowzięci i wprost nie mogą się doczekać porodu - powiedziała osoba z otoczenia pary dla "Sunday People".

Rowan Atkinson z Louise FordRowan Atkinson z Louise Ford Crowder/Legge / Splash News / SPLASH NEWS/EAST NEWS

Atkinson ma już dwoje dorosłych dzieci Bena i Lily z byłą żoną, Sunetrą Sastry. Małżeństwo zaczęło psuć się 3 lata temu, gdy ogłosili separację. W 2015 roku w niespełna minutę orzeczono rozwód, a ich związek z ponad 25-letnim stażem przeszedł do historii.

Jak donoszą nieoficjalne źródła małżonkowie rozeszli się przez romans Atkinsona ze wspominają już Louise Ford. Filmowy Jaś Fasola poznał o 29 lat młodszą Ford na West Endzie podczas pracy nad wspólną komedią "Quartermaine's Terms" w 2013 roku. W tym samym roku pojawiły się pierwsze doniesienia o rozstaniu Atkinsona z jego żoną.

Lily Atkinson urodziła się w 1993 roku. Jej matka, Sunetra Sastry, którą Rowan Atkinson poznał w 1980 roku w BBC, gdzie była profesjonalną wizażystką. 'W 1990 roku para pobrała się w rosyjskiej herbaciarni w 1990 roku - informuje portal 'Daily Mail'.Lily Atkinson urodziła się w 1993 roku. Jej matka, Sunetra Sastry, którą Rowan Atkinson poznał w 1980 roku w BBC, gdzie była profesjonalną wizażystką. "W 1990 roku para pobrała się w rosyjskiej herbaciarni w 1990 roku - informuje portal "Daily Mail". Bulls

Warto dodać też, że młodsza córka Atkinsona w zeszłym miesiącu wydała komunikat o zmianie nazwiska. 22-letnia Lily nie chce nosić już nazywać się tak jak jej ojciec i przyjęła nazwisko matki Sastry, co tylko potwierdziło plotki, że to Ford rozbiła małżeństwo Atkinsona.

ZI

Więcej o: