"Jest niewyżyta seksualnie". Ostra reakcja księdza na program Gessler. Poszło o marchewki-wibratory

Magda Gessler stwierdziła w swoim programie, że marchewka stosowana jest od lat w zakonach jako naturalny wibrator. Jej wypowiedź nie spodobała się księdzu, który otwarcie ją skrytykował.

Jedną z głównych bohaterek pierwszego odcinka nowego programu Magdy Gessler była poczciwa marchewka. Jednak to nie na jej walorach smakowych skupiono się przede wszystkim, a na innym, dość zaskakującym zastosowaniu. Prowadząca "Kuchenne rewolucje" próbowała uświadamiać widzów, twierdząc, że pomarańczowe warzywo jest afrodyzjakiem i naturalnym wibratorem. Gessler stwierdziła także, że takie wykorzystanie warzywa szczególnie popularne jest w zakonach.

Stwierdzenie Gessler bardzo nie spodobało się księdzu, który wręcz nie krył zażenowania.

Wypowiedź pani Magdy Gessler jest żenująca, gdyż powoływanie się na treści poniżające wartość celibatu uderza w nas wszystkich. Księży, zakonnice, małżeństwa, czyli ludzi żyjących w czystości stanowej. Nie wiemy, na jakiej podstawie tak mówi, przypuszczam, że na podstawie domysłu, gdyż nie słyszałem o badaniach seksualnych zachowań zakonnic. Oczywiście i w zakonach może się zdarzać grzech przeciwko czystości. Zakonnica wtedy idzie do spowiedzi i wraca do Pana Boga - powiedział ksiądz Ryszard Halwa w rozmowie z "Super Expressem"

Ksiądz zasugerował także, że gwiazda może mieć problemy z własnym życiem seksualnym, stąd takie kontrowersyjne wypowiedzi.

Ta wypowiedz obciąża siostry zakonne, jakoby nie potrafiły żyć w czystości. Takie poniżanie celibatu może świadczyć o tym, że to pani Magda Gessler sama problemy ze sobą i jest niewyżyta seksualnie. Nie wiem, czy ma męża. Ludzie, którzy chodzą na boki, czy uprawiają „seks z samym sobą” uważają, że wszyscy tak muszą.

Na sam koniec ksiądz Ryszard Halwa oferuje pomoc.

To jest choroba. Ludzie z zaburzonym system płciowości i wartości są przekonani, że nikomu nie udaje się żyć w celibacie (...). Dla osób z zaburzeniami w sferze seksualnej obecnie jest wiele terapii, może pani potrzebuje pomocy.

O programie "Sexy kuchnia Magdy Gessler"

Prowadząca "Kuchennych rewolucji" w swoim najnowszym programie "Sexy kuchnia Magdy Gessler" będzie udowadniać, że kuchnia naprawdę może być sexy i to pod wieloma względami. Tematyka ma się kręcić wokół uwodzenia poprzez gotowanie. Przykładowe tytuły odcinków to: "Orgia smaków", "Śniadanie do łóżka" oraz "Rozważna i romantyczna". Magda Gessler będzie prezentować własne, autorskie przepisy na dania zarówno kuchni polskiej, jak i międzynarodowej. Program emitowany jest w każdą niedzielę, o godz. 10.55, na kanale "Food Network".

Oglądaliście pierwszy odcinek? Jak Wam się podobał?

AG

Więcej o: