Anna i Robert Lewandowscy planują kolejne dziecko? Tajemnicza odpowiedź trenerki

Anna Lewandowska pojawiła się w "DDTVN" żeby opowiedzieć o kalendarzu, który wydała. Prowadzący przy okazji zapytali ją, czy planują z Robertem kolejne dziecko. Odpowiedziała tajemniczo.

Anna Lewandowska była gościem "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadała o wydanym przez siebie kalendarzu motywacyjnym. Opowiadała o tym, jak zwiększa swoje szanse na realizację celów: zapisuje wszystko na liście i skreśla, gdy uda jej się wykonać dane zadanie. Magda Mołek nie powstrzymała się przed zadaniem pytania, czy na liście jej celów na nowy rok była Klara. Trenerka odpowiedziała:

Przy okazji prowadzący, Magda Mołek i Marcin Meller, zapytali ją o Klarę i czy z Robertem planują kolejne dziecko. Zdradziła także, czy ich pierwsze dziecko było planowane.

Nie da się wszystkiego zaplanować, ale oczywiście było to planowane - powiedziała ze śmiechem.

Wyznała także, że dopiero odnajduje się w roli rodzica i dużo się u niej teraz dzieje. Magda Mołek próbowała podpytać, czy razem z Robertem planują kolejne dzieci.

Hmm... Kocham dzieci - odpowiedziała tajemniczo Lewandowska.

I trudno się dziwić, bo z opowieści trenerki wynika, że Klara jest bezproblemowym i wiecznie uśmiechniętym dzieckiem. Mało tego, uwielbia wizyty z mamą na siłowni. Jednak ani ona, ani Robert nie układają Klarze przyszłości i nie planują, że koniecznie musi zostać sportowcem.

Może zostanie pianistką? Jak to mówi moja mama - wyznała Anna Lewandowska. - A może będzie malarką? A może zostanie sportowcem - wyliczała.

W jednym z wcześniejszym wywiadów Lewandowska wyznała także, że nie zatrudnia niani, a Robert jest dla niej dużym wsparciem przy opiece nad córką.

AW

Więcej o:
Komentarze (21)
Anna i Robert Lewandowscy planują kolejne dziecko? Tajemnicza odpowiedź trenerki
Zaloguj się
 • Gość: cezar85

  Oceniono 18 razy 18

  niezwykle mi z tego powodu wszystko jedno

 • Gość: Misza

  Oceniono 15 razy 15

  No nie... czyli czekaja nas teraz czasy niepewnosci, a nastepnie ponowne przezywanie kolejnej ciazy, a potem cala ta reszta... LITOSCI!

 • Gość: Hshs

  Oceniono 15 razy 15

  Z małym dzieckiem można robić wszystko, zobaczymy czy będzie nią spędzać tyle czasu jak skończy 3 lata.... wtedy bez sztabu niań albo babci nie ma szans...

 • Gość: vv

  Oceniono 15 razy 13

  Weźcie mi tę babę sprzed twarzy!
  Chyba was pogięło, na co drugim zdjęciu omnibus Lewandowska. Bleee
  Niech sobie własną gazetę założą, będzie się mogła by ann oprócz specjalistki od dzieci, ciąży, odchudzania, trenerki, dietetyczki, nazwać dziennikarką, redaktorką, projektantką, składaczką, kolporterką.... itd.

 • Gość: Twardijewicz, naczelnik więzienia na Sikawie

  Oceniono 12 razy 12

  Urzekła mnie ta historia. Będę tym żył przez najbliższe miesiące, a może nawet lata. Co następne, bo już nie mogę się doczekać? Robert i Ania będą razem skręcać meble z Ikei?

 • Gość: ona

  Oceniono 7 razy 7

  ona buduje falszywy obraz macierzynstwa

 • Gość: leonardo

  Oceniono 6 razy 6

  Przy takiej matce jak by ann to klarcia wyrosnie na takiego samego pustaka jak jej mama i w przyszlosci bedzie szukac jelenia by ja utrzymywal.

 • Gość: t

  Oceniono 6 razy 6

  a moze klara bedzie gwiazde udawac jak pojdzie w slady lewej oby nie

 • Gość: u

  Oceniono 10 razy 4

  tez nie cierpie jej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX