Jedna z najpopularniejszych par wzięła potajemny ślub. I to pół roku temu! Jest dowód

Miley Cyrus i Liam Hemsworth sformalizowali swój związek. Według zagranicznych mediów, ślub pary odbył się już kilka miesięcy temu.

Miley Cyrus i Liam Hemsworth w 2013 roku po czterech latach związku dość niespodziewanie zerwali zaręczyny. Po dwuletniej przerwie zdecydowali się jednak do siebie wrócić. Według najnowszych doniesień para wzięła ślub. I to już pół roku temu.

Informacje o ślubie wyszły od zagranicznych mediów. Jak podaje "Daily Mail", intymna uroczystość odbyła się już w kwietniu w ich domu w Malibu, a obecni na niej byli tylko najbliżsi przyjaciele i rodzina.

Co ciekawe na początku maja Miley zaskoczyła fanów wracając nagle z nową piosenką o wymownym w tym kontekście tytule "Malibu". W utworze znajduje się między innymi fragment, w którym słyszymy:

Nigdy bym Ci nie uwierzyła, gdybyś trzy lata temu powiedział, że będę tutaj pisać tę piosenkę. Ale jestem tutaj, obok Ciebie, niebo jest takie niebieskie w Malibu.
Jesteśmy zupełnie jak fale, które płyną tam i z powrotem. Czasami czuję się, jakbym tonęła, a Ty jesteś obok, by mnie uratować. Chcę Ci podziękować z całego serca. To zupełnie nowy początek. Marzenie spełniło się w Malibu.
 

Na ich najnowszych zdjęciach paparazzi widać, że na dłoniach Miley i Liama pojawiła się biżuteria przypominająca obrączki. 

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>

W kwietniu 2015 pojawiły się pierwsze informacje o tym, że byli narzeczeni znów ze sobą rozmawiają, a paparazzi przyłapali ich nawet na wspólnym lunchu. W październiku ubiegłego roku Hemsworth w jednym z wywiadów przyznał, że nadal kocha Miley i zawsze będzie dla niego ważną częścią życia. Od tego czasu ich kontakty miały zacieśnić się jeszcze bardziej. Być może na tyle, że zdecydowali się sformalizować swój związek.

Jeśli informacja jest prawdziwa to gratulujemy parze i trzymamy za nich kciuki.

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.