Kevin Spacey zdecydował się na terapię. "Potrzebuje czasu na diagnozę i leczenie"

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Kevina Spaceya, aktor zdecydował się na terapię. Nie sprecyzowała jednak, o jakie leczenie chodzi.

W związku z ostatnimi oskarżeniami, Kevin Spacey zdecydował się na leczenie. Poinformowała o tym rzeczniczka aktora, która nie zdradziła jednak, o jaki rodzaj terapii chodzi.

Kevin Spacey potrzebuje teraz czasu na diagnozę i leczenie. Żadne dodatkowe informacje nie będą na razie upowszechniane - czytamy w oświadczeniu, które zostało wysłane do zagranicznych mediów.

Zdobywca Oscara został oskarżony najpierw przez Anthony'ego Rappa o molestowanie seksualne. Ostatnio pojawiły się kolejne doniesienia, w tym m.in. anonimowego mężczyzny, który w BBC opowiedział o tym, że obudził się z leżącym obok niego aktorem. W 1980 roku Spacey miał mu rzekomo zaproponować spędzenie wspólnego weekendu w Nowym Jorku. Zgodził się. W nocy aktor nalegał, by spali w jednym łóżku, ale wobec odmowy ostatecznie położył się na sofie. Gdy jednak chłopak rano się obudził, Spacey miał leżeć z głową na jego brzuchu i go obejmować.

Amerykański filmowiec, Tony Montana, w rozmowie z plotkarskim portalem Radar Online wyznał, że w 2003 r. Spacey złapał go za krocze w barze w Los Angeles.

Kevin SpaceyKevin Spacey Kevin Spacey

Meksykański aktor, Roberto Cavazos, dodał, że aktor z USA "polował na młodych aktorów", kiedy Spacey rządził w The Old Vic. Spacey miał także rozebrać się przed Danielem Bealem, który opowiedział o całej sytuacji na łamach "The Sun".

Jest wielki, prawda? - miał ponoć powiedzieć aktor.

Ważne w tej sprawie jest także wyznanie starszego brata aktora, Randalla Fowlera, który twierdzi, że on i Kevin byli gwałceni przez ojca. 

Przypomnijmy, że po pierwszych oskarżeniach Rappa, Spacey opublikował oświadczenie, w którym wyznał, że nie pamięta tego typu zdarzeń. Dodał także, że w przeszłości  "był zaangażowany w relacje zarówno z kobietami, jak i mężczyznami". Poinformował, że obecnie zdecydował się żyć jako homoseksualista. 

JT

Więcej o:
Komentarze (27)
Kevin Spacey pójdzie na leczenie po kolejnych oskarżeniach o molestowanie
Zaloguj się
 • Gość: qwerty

  Oceniono 31 razy 17

  no i kolejny zaszczuty przez tych, którzy kariery nie zrobili, a trzydzieści lat temu dobrze się bawili, współczuję

 • komentarz_miesiaca

  Oceniono 8 razy 4

  Tak jak myślałem, House of Cards to była tylko ocenzurowana wersja prawdziwego życia Kevina. Ciekawe co robi "sam w domu" lub "sam w Nowym Jorku"!

 • marco35

  Oceniono 5 razy 3

  Diagnoza: "Pan nie jest chory. Pan jest tylko zboczony..."

 • isiah.thomas

  Oceniono 6 razy 2

  Biedny choruszek...

 • Gość: zozym

  Oceniono 1 raz 1

  Ciekawe, że tych "aktorów" Roberto Cavazosa i Daniela Beale' a nie zauważyło IMDB. Zapewne role ich życia to "trzecia godzina gratis".

 • Gość: justi

  Oceniono 7 razy 1

  Motłoch liczy że pewnie modlitwa i egzorcyzmy wyleczą go z gejostwa. Jak Prezesa ...

 • andy999kkk

  Oceniono 5 razy 1

  Ma racje , to sie leczy .
  A skoro sie leczy , to jest to choroba .
  Choroba XXI wieku , ale uleczalna. Tak ksiadz mowil i taka pani z PIS

 • Gość: hydraulik

  Oceniono 9 razy 1

  potrzbeuje czasu na diagnoze? Haha, to obsesja na punkcie chlopaków i ich sztywnych siusiaków

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX