Kevin Spacey zdecydował się na terapię. "Potrzebuje czasu na diagnozę i leczenie"

Jak poinformowała rzeczniczka prasowa Kevina Spaceya, aktor zdecydował się na terapię. Nie sprecyzowała jednak, o jakie leczenie chodzi.

W związku z ostatnimi oskarżeniami, Kevin Spacey zdecydował się na leczenie. Poinformowała o tym rzeczniczka aktora, która nie zdradziła jednak, o jaki rodzaj terapii chodzi.

Kevin Spacey potrzebuje teraz czasu na diagnozę i leczenie. Żadne dodatkowe informacje nie będą na razie upowszechniane - czytamy w oświadczeniu, które zostało wysłane do zagranicznych mediów.

Zdobywca Oscara został oskarżony najpierw przez Anthony'ego Rappa o molestowanie seksualne. Ostatnio pojawiły się kolejne doniesienia, w tym m.in. anonimowego mężczyzny, który w BBC opowiedział o tym, że obudził się z leżącym obok niego aktorem. W 1980 roku Spacey miał mu rzekomo zaproponować spędzenie wspólnego weekendu w Nowym Jorku. Zgodził się. W nocy aktor nalegał, by spali w jednym łóżku, ale wobec odmowy ostatecznie położył się na sofie. Gdy jednak chłopak rano się obudził, Spacey miał leżeć z głową na jego brzuchu i go obejmować.

Amerykański filmowiec, Tony Montana, w rozmowie z plotkarskim portalem Radar Online wyznał, że w 2003 r. Spacey złapał go za krocze w barze w Los Angeles.

Kevin SpaceyKevin Spacey Kevin Spacey

Meksykański aktor, Roberto Cavazos, dodał, że aktor z USA "polował na młodych aktorów", kiedy Spacey rządził w The Old Vic. Spacey miał także rozebrać się przed Danielem Bealem, który opowiedział o całej sytuacji na łamach "The Sun".

Jest wielki, prawda? - miał ponoć powiedzieć aktor.

Ważne w tej sprawie jest także wyznanie starszego brata aktora, Randalla Fowlera, który twierdzi, że on i Kevin byli gwałceni przez ojca. 

Przypomnijmy, że po pierwszych oskarżeniach Rappa, Spacey opublikował oświadczenie, w którym wyznał, że nie pamięta tego typu zdarzeń. Dodał także, że w przeszłości  "był zaangażowany w relacje zarówno z kobietami, jak i mężczyznami". Poinformował, że obecnie zdecydował się żyć jako homoseksualista. 

JT

Więcej o: