Kevin Spacey był gwałcony przez "ojca nazistę"? Szokujący wywiad brata aktora. "Rozpiął moje spodnie i zaczął mnie dotykać"

Brat Kevina Spaceya, Randall Fowler, twierdzi, że on i jego brat byli gwałceni przez ojca. Zmarłego w 1992 r. Thomasa Fowlera nazywa "kreaturą".

Od poniedziałku media żyją skandalem wokół Kevina Spaceya. Broadwayowski aktor, Anthony Rapp, twierdzi, że gwiazdor molestował go seksualnie w latach 80. na jednym z przyjęć w apartamencie na Manhattanie. Słowa Rappa skomentował sam Spacey. Wydał na swoim profilu oświadczenie, w którym przeprosił za rzekomy czyn, a także otwarcie ogłosił, że wybrał życie osoby homoseksualnej.

Spacey bardzo chronił swojej prywatności i mało kto wie, że aktor ma starszego brata. Randall Fowler w 2004 r. udzielił wywiadu portalowi "Daily Mail", który w świetle dzisiejszych wydarzeń nabiera nowego znaczenia. Z opowieści mężczyzny wyłania się obraz traumatycznego dzieciństwa. Twierdzi, że jego ojciec był "sadystycznym neonazistą, który wykorzystywał synów seksualnie". Thomas Fowler, który zmarł w Boże Narodzenie 1992 roku, kolekcjonował w domu pamiątki po III Rzeczy i zapuścił wąsy, by upodobnić się do swego idola, Hitlera.

W naszym domu było tyle ciemności. Pewnego dnia, kiedy dobierał się do mnie, wziął swojego starego niemieckiego Lugera i włożył go w moje usta - wspominał w wywiadzie z "Daily Mail" Fowler.

Thomas Fowler, ojciec Kevina SpaceyaThomas Fowler, ojciec Kevina Spaceya Screen / Daily Mail

Nazywaliśmy go kreaturą - dodaje Randall.

Starszy brat Spaceya szczegółowo opowiedział także o gwałcie, którego dopuścił się jego ojciec. 

Kiedy miałem 12 lat ojciec wziął mnie do sypialni i powiedział, że opowie mi o ptakach i pszczółkach. Rozpiął moje spodnie i zaczął mnie dotykać. Z przerażeniem krzyczałem o pomoc matki - opowiadał Fowler.
Mama dobijała się do drzwi, ale ojciec zamknął je i kazał, bym milczał. Nagle dobijanie się do drzwi ustało. Nigdy nie czułem się tak porzucony. Tata zgwałcił mnie - mówił.

Kevin, jak twierdzi jego brat, próbował sobie z tym poradzić poprzez wyparcie tych przykrych wspomnień. 

Był bardzo inteligentny. Tak bardzo chciał uniknąć razów, że w środku niego nic nie pozostało. Wyzbył się wszelkich uczuć - mówił o swoim bracie Randall.

Spacey odmówił wówczas komentarza na ten temat, a ojca przedstawiał jako normalnego faceta z klasy średniej.

Był absolutnie zakochany w Anglii. Tam spędził czasy wojny. Uważał się za arystokratę. Lubował się w książkach oprawionych w skórę, pięknych zegarkach i spinkach do rękawów - mówił Kevin Spacey o ojcu. 

Mimo to aktor zmienił nazwisko Fowler na panieńskie nazwisko swojej matki. 

MM

Kevin Spacey oświadczył, że jest gejem. Wcześniej inny aktor oskarżył go o molestowanie