Kevin Spacey był gwałcony przez "ojca nazistę"? Szokujący wywiad brata aktora. "Rozpiął moje spodnie i zaczął mnie dotykać"

Brat Kevina Spaceya, Randall Fowler, twierdzi, że on i jego brat byli gwałceni przez ojca. Zmarłego w 1992 r. Thomasa Fowlera nazywa "kreaturą".

Od poniedziałku media żyją skandalem wokół Kevina Spaceya. Broadwayowski aktor, Anthony Rapp, twierdzi, że gwiazdor molestował go seksualnie w latach 80. na jednym z przyjęć w apartamencie na Manhattanie. Słowa Rappa skomentował sam Spacey. Wydał na swoim profilu oświadczenie, w którym przeprosił za rzekomy czyn, a także otwarcie ogłosił, że wybrał życie osoby homoseksualnej.

Spacey bardzo chronił swojej prywatności i mało kto wie, że aktor ma starszego brata. Randall Fowler w 2004 r. udzielił wywiadu portalowi "Daily Mail", który w świetle dzisiejszych wydarzeń nabiera nowego znaczenia. Z opowieści mężczyzny wyłania się obraz traumatycznego dzieciństwa. Twierdzi, że jego ojciec był "sadystycznym neonazistą, który wykorzystywał synów seksualnie". Thomas Fowler, który zmarł w Boże Narodzenie 1992 roku, kolekcjonował w domu pamiątki po III Rzeczy i zapuścił wąsy, by upodobnić się do swego idola, Hitlera.

W naszym domu było tyle ciemności. Pewnego dnia, kiedy dobierał się do mnie, wziął swojego starego niemieckiego Lugera i włożył go w moje usta - wspominał w wywiadzie z "Daily Mail" Fowler.

Thomas Fowler, ojciec Kevina SpaceyaThomas Fowler, ojciec Kevina Spaceya Screen / Daily Mail

Nazywaliśmy go kreaturą - dodaje Randall.

Starszy brat Spaceya szczegółowo opowiedział także o gwałcie, którego dopuścił się jego ojciec. 

Kiedy miałem 12 lat ojciec wziął mnie do sypialni i powiedział, że opowie mi o ptakach i pszczółkach. Rozpiął moje spodnie i zaczął mnie dotykać. Z przerażeniem krzyczałem o pomoc matki - opowiadał Fowler.
Mama dobijała się do drzwi, ale ojciec zamknął je i kazał, bym milczał. Nagle dobijanie się do drzwi ustało. Nigdy nie czułem się tak porzucony. Tata zgwałcił mnie - mówił.

Kevin, jak twierdzi jego brat, próbował sobie z tym poradzić poprzez wyparcie tych przykrych wspomnień. 

Był bardzo inteligentny. Tak bardzo chciał uniknąć razów, że w środku niego nic nie pozostało. Wyzbył się wszelkich uczuć - mówił o swoim bracie Randall.

Spacey odmówił wówczas komentarza na ten temat, a ojca przedstawiał jako normalnego faceta z klasy średniej.

Był absolutnie zakochany w Anglii. Tam spędził czasy wojny. Uważał się za arystokratę. Lubował się w książkach oprawionych w skórę, pięknych zegarkach i spinkach do rękawów - mówił Kevin Spacey o ojcu. 

Mimo to aktor zmienił nazwisko Fowler na panieńskie nazwisko swojej matki. 

MM

Kevin Spacey oświadczył, że jest gejem. Wcześniej inny aktor oskarżył go o molestowanie

Więcej o:
Komentarze (80)
Brat Kevina Spaceya, Randall Fowler, ujawnił szokujące fakty na temat ich ojca. "To nazistowski gwałciciel dzieci"
Zaloguj się
 • Gość: xxx-

  Oceniono 61 razy 59

  W czterech ścianach dzieją się rzeczy o których się filozofom nie śniło..a potem wychodzą z nich ludzie w tzw,. świat i mają być normalni

 • drugi_pendzel

  Oceniono 30 razy 12

  Obydwoje ? A może jednak obydwaj ?
  Dziennikarze winni znać język polski przynajmniej.

 • Gość: M.

  Oceniono 10 razy 10

  Nawet jeśli każdy molestujący był kiedyś molestowany, to nie znaczy, że każdy molestowany będzie kiedyś na pewno molestował...

 • norbertrabarbar

  Oceniono 14 razy 10

  Neonazizm i gwałcenie własnych dzieci - a mógł zostać księdzem...

  TYPOWE!

 • konfuziussagt

  Oceniono 11 razy 5

  Co laczy chrzescijan, nazistow i neonazistow
  wszelkich nacji, to PRZEMOC, a spolecznie autorytaryzm
  i brak poszanowania innego czlowieka.
  Dokladne zaprzeczenie przykazania:
  Miluj blizniego swego jak siebie samego.

  Dotyczy to tez islamu,
  ktory jest wczesnym odlamem chrzescijanstwa.

 • Gość: justi

  Oceniono 12 razy 4

  Co łączy katolików, nazistów, prawdziwych patriotów i pisowców ? Zamiłowanie do homoseksualizmu. Pod warunkiem że sami się do tego nie przyznają ani nikt im tego głośno nie wypomni ...

 • tetradrachma

  Oceniono 5 razy 3

  TO, co wychodzi na jaw i tak jest NIC przy tym, co działo na dworze papieża Aleksandra VI (Rodrigo Borgii) w Rzymie pod koniec XV w.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX