Aktorka znana z "M jak miłość" nawróciła się i została ulubienicą TVP. Teraz poprowadzi "kultowy" program? Mamy jej komentarz

Dominika Figurska została jedną z prowadzących "W tyle wizji". Jej partnerem będzie Rafał Ziemkiewicz.

"W tyle wizji" to program śmieszny inaczej i przez wielu internautów zwany swojsko "paździerzem". Znany jest głównie z tego, że nie bawi i co jakiś czas kompromituje się wpadkami. Teraz do ekipy prowadzących, m.in. Magdaleny Ogórek, Rafała Ziemkiewicza i Marcina Wolskiego, dołączyła Dominika Figurska. Jak informuje serwis Wirtualnemedia.pl, aktorka znajdzie się w obsadzie "W tyle wizji" i "W tyle wizji extra".

Figurska, której popularność dały seriale "M jak miłość" i "Barwy szczęścia", ma już pewne doświadczenie w prowadzeniu programów telewizyjnych. W telewizji Republika prowadziła bowiem w weekendy poranny program "Polska na dzień dobry". Jej debiut w programie "W tyle wizji" zobaczyliśmy w piątek. Współprowadzącym był Rafał Ziemkiewicz. Czy zostaniem w nim na stałe?

Sprawa nie jest przesądzona - powiedziała w rozmowie z Plotek.pl.

Dominika Figurska ostatnio znana jest głównie ze swoich wynurzeń na temat życia prywatnego oraz wiary. Kilka miesięcy temu przyznała się do zdrady po to, by triumfalnie ogłosić późniejsze nawrócenie. 

Jak "jawnogrzesznica" ma czelność mówić o wierności? Otóż ma czelność, a nawet pełne prawo. Bo zasmakowała jednego i drugiego: życia w czystości, wierności oraz zdrady. I już z doświadczenia wie, co dobre - mówiła niedawno w "Pytaniu na śniadanie".

Takie deklaracje mogą jej tylko zjednać kierownictwo TVP ściśle powiązane z partią promującą jedyne słuszne wartości. Prywatnie Figurska ma 5 dzieci i męża, Michała Chorosińskiego.

Zobacz wideo

JZ

Więcej o: