Ciąża w "Rolniku..."? Fani wiedzą swoje: Widać, że to ustawka. I atakują nową uczestniczkę

Za nami kolejny emocjonujący odcinek programu "Rolnik szuka żony". Rolnik Piotr zaprosił nową kandydatkę, z którą pisał przez internet. Fani są oburzeni i uważają, że jest podstawiona.

"Rolnik szuka żony" zbliża się do finału. Robi się coraz bardziej gorąco. W ostatnim odcinku pojawiła się nowa kandydatka do serca Piotra. Piotr wcześniej usunął z programu Emilię, ponieważ uznał, że za bardzo się lansuje. Za nią odeszła jej przyjaciółka Kasia. I teraz, do jedynej na placu boju Moniki doszła kolejna Kasia. Fani programu uważają, że jest podstawiona i spodziewa się dziecka Piotra.

Rolnik szuka zonyRolnik szuka zony Facebook.com/ rolnikszukazony

Rolnik sam zaproponował produkcji, żeby wciągnąć w tym momencie do programu Kasię. Tłumaczył, że wybrał jej list i chciał ją od początku, ale ona odmówiła, bo bała się występu przed całą Polską. Teraz jednak jej obawy odeszły i ze swobodą występuje przed kamerami. 

Nie bez znaczenia jest też fakt, że nie jest jedną z anonimowych kandydatek do serca rolnika. Piotr przyznał, że pomimo tego, że w jego domu były trzy kobiety starające się o jego względy, on w tajemnicy przed nimi i produkcją rozwijał internetowo i telefonicznie znajomość z Kasią.

Internautom bardzo nie spodobało się zachowanie rolnika. Uznali, że zachował się nie w porządku do Moniki i dał jej wyraźnie do zrozumienia, że nie jest nią zainteresowany.

To jest nieuczciwe. Niby zaprosił do siebie 3 kobiety, a pisał z czwartą.
Całkowity brak klasy tego faceta. Czy nie mógł te 3 dni poznawać Monikę samą, a dopiero jakby mu nie odpowiadała po programie z innymi się spotkać? Takiego postępowania wymagałaby zwyczajna kultura.

Wokół jej przyjścia narosło wiele teorii. Fani programu nie wierzą w to, że czuła skrępowanie przed kamerami, gdyż teraz nagle czuje się przed nimi niezwykle swobodnie. Zarzucają, że jest to ustawka, a Kasia jest podstawiona i znała się z Piotrem sporo wcześniej. Pojawiła się także plotka, że kobieta jest z nim w ciąży...

Niestety, ale widać, że to ustawka. Laska niby (...) bała kamer i nie chciała brać udziału w programie. Po czym widzimy osobę pewną siebie, wygadaną (...). Dodatkowo nie jest to cicha, szara myszka, bo deklaruje ze chce być 'number one' i będzie walczyć (...). Widać, że znali się wcześniej. Możliwe, że plotka o jej ciąży okaże się prawdą.

Rolnik szuka żonyRolnik szuka żony Screen ze strony Facebook.com/ rolnikszukazony

W innym komentarzu również pojawia się informacja, że rolnik i Kasia będą mieli dziecko.

Już w ubiegłym tygodniu słyszałam, że w następnym odcinku wejdzie do programu nowa dziewczyna dla Piotra i okazało się to prawdą, więc zapewne prawdą jest także to, że kręcił z tą dziewczyną już od jakiegoś czasu i ona jest z nim w ciąży.

Ile jest w tym prawdy - na razie nie wiemy. Pojawiły się też głosy, że to prawda, że są razem, a TVP wzięła ją dlatego, żeby zwiększyć statystyki i podbić liczbę stworzonych w programie par.

Czy internauci mają rację? O tym przekonamy się za kilka tygodni.

AW

Więcej o: