To nie koniec wojny z "Kuchennych rewolucji"! Teraz Magda Gessler KOMENTUJE. Za kim jesteście?

Ostatni odcinek "Kuchennych rewolucji" przeszedł do historii programu. Wszystko przez konflikt właścicielki lokalu i Magdy Gessler. Mamy komentarz restauratorki, która zdradziła nam, co o tym myśli.

Magda Gessler skomentowała sytuację, w jakiej znalazła się w ostatnim odcinku "Kuchennych rewolucji". Jej wojna z właścicielką restauracji, Justyną Wysk, stała się prawdziwym hitem. Zapytaliśmy Gessler, co sądzi o zachowaniu właścicieli, którzy ją zapraszają, ale w pewnym momencie stają się agresywni.

Ja jestem lekarzem. Leczę każdy wypadek. Są trudne i są łatwe. Trzeba mieć do tego dystans, uśmiech i lubić ludzi. Taki jest zawód. - powiedziała w wywiadzie dla 'Plotka'.

Trzeba przyznać, że Gessler udało się zachować dystans i dobry humor. Kłótnia z właścicielką restauracji "Czarny motyl" już przeszła do historii programu, a one dwie stały się bohaterkami memów. W sumie nie ma się co dziwić, bo popuściły wszelkie hamulce.

'Kuchenne rewolucje''Kuchenne rewolucje' Facebook/VogulePoland

Przypomnijmy sobie co ciekawsze wypowiedzi:

Zaraz nie wytrzymam i jej przyp***dolę - krzyczała Justyna.
To, że byłam w programie telewizyjnym, wcale nie oznacza, że jestem celebrytką. Chcę, żeby ten cyrk się już skończył – mówiła portalowi naTemat Justyna, która zgłosiła się do programu dla reklamy.

Kuchenne rewolucjeKuchenne rewolucje Facebook/VogulePoland

Zgadzacie się, że to jeden z najlepszych odcinków "Kuchennych rewolucji"?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.