"Agent Gwiazdy 3". Rusin pokazała zdjęcia z planu. Wiemy już, gdzie wyjadą uczestnicy

"Agent-Gwiazdy 3" zbliża się wielkimi krokami. Premiera jest przewidywana na wiosnę 2018 r., ale Kinga Rusin już pochwaliła się zdjęciami z planu. Dziennikarka tym samym zdradziła, gdzie odbywają się zdjęcia.

Kinga Rusin ponownie poprowadzi kolejną edycję programu "Agent Gwiazdy". Na swoim Instagramie wstawia mnóstwo zdjęć z Hongkongu, gdzie - jak się okazuje - odbywa się akcja nadchodzącego sezonu. Pod każdym z nich dziennikarka dodaje opisy, w których dzieli się swoimi refleksjami dotyczącymi kraju.

Chińczycy na każdym kroku udowadniają, że zjeść można prawie wszystko. Na targach doznaję szoku. Niekoniecznie zawsze pozytywnego...

Widać, że Rusin oddaje się nie tylko i wyłącznie zwiedzaniu oraz wspieraniu uczestników. Na jednym ze zdjęć pozuje w kasku i w zapiętych linach.

Praca na wysokościach. Kto powiedział, że będzie lekko - podpisała.

Przypomnijmy, że zgodnie z krążącymi w mediach doniesieniami, 3. sezon ma zostać nagrany nie tylko w Hongkongu, ale też na Bali. 

Szykuje się naprawdę niezła edycja. Jak już wiemy, że w show "Agent Gwiazdy 3" wystąpi Karolina Ferenstein-Kraśko, raper Peja, aktorki: Julia WróblewskaIza Kuna i Ilona Ostrowska, piosenkarka Ewelina Lisowska, dziennikarz Filip Chajzer, były hokeista Mariusz Czerkawski i Patricia Kazadi.

Będziecie oglądać?

Kinga Rusin przeżyła wakacje marzeń. Jest tylko jedno "ale". "Moje dzieci mówią, że ja szybko umrę"

AW

Co sądzicie o liście uczestników?