Ferenstein-Kraśko w "Agent-Gwiazdy". "Namówił ją mąż". Ale jego w programie nie spodziewalibyśmy się NIGDY

"Agent-Gwiazdy". Karolina Ferenstein-Kraśko będzie jedną z bohaterek nowej edycji programu.

Ruszyły zdjęcia do nowej edycji programu "Agent-Gwiazdy". Tym razem producenci wywieźli bohaterów do odległego Hong Kongu, skąd prowadząca program Kinga Rusin już teraz pokazuje zdjęcia.

Lista uczestników wciąż jednak jest tajemnicą, choć do mediów wciąż przeciekają kolejne nazwiska. Właśnie dowiedzieliśmy się, że w 3. edycji prawdopodobnie zobaczymy Karolinę Ferenstein-Kraśko, którą ponoć namówił do tego mąż, Piotr Kraśko.

Przekonywał ją, żeby spróbowała, że przeżyje fajną przygodę - czytamy we "Fleszu" wypowiedź znajomej rodziny.

Piotr Kraśko miał obiecać, że podczas nieobecności żony będzie sumiennie doglądał interesów oraz zajmie się domem, dziećmi i stadniną.

Kolejnej osoby jednak nigdy nie spodziewalibyśmy się w takim programie. To... Peja. Tę rewelację podał serwis Party.pl.

Propozycję udziału w show dostał również raper Peja i ponoć przyjął ją - czytamy tam.

Peja w telewizyjnym show? Nie wiemy, co na to jego fani, ale dla fanów "Agenta" może to być nie lada atrakcja. Przypomnijmy, że raper musiałby odnaleźć się pośród takich osób jak Julia Wróblewska, Ewelina Lisowska, Filip Chajzer, Iza Kuna, Ilona Ostrowska, Patricia Kazadi i Mariusz Czerkawski - bo to oni prawdopodobnie także wezmą udział w najnowszej edycji. Pojawia się również nazwisko Macieja Myszkowskiego, byłego modela i męża Justyny Steczkowskiej.

Czy to właśnie ich obejrzymy w "Agencie..."? Program zobaczymy wiosną przyszłego roku, ale przekonamy się zapewne o wiele wcześniej.

JZ