Widzowie mają dość zachowania Justyny z "Rolnika". "Boję się jej". Jej odpowiedź? Bardzo DZIWNA

Kandydatka Karola, Justyna, od początku budzi kontrowersje. Od razu wyznała, że się zakochała w rolniku. Fani programu są przerażeni i uważają, że jest nawiedzona. A ona im odpowiada.

"Rolnik szuka żony" staje się z odcinka na odcinek coraz ciekawszy. Rośnie rywalizacja między uczestnikami, którzy walczą o serca rolników. Jedna z uczestniczek, Justyna, od razu powiedziała, że zakochała się w Karolu. Tym wyznaniem i swoim dziwnym zachowaniem podzieliła widzów.

Na Instagramie programu huczy. Internauci pod jej zdjęciem zostawiają wiele komentarzy, w których wyrażają swoje opinie na jej temat. Oczywiście pojawiają się głosy, że jest super, ale w większości są to negatywne odczucia. Wielu z fanów "Rolnika" twierdzi, że ich przeraża. Najbardziej zarzucają jej, że robi Karolowi sceny zazdrości i buntuje go przeciwko innym dziewczynom.

Mnie ta kobieta przeraża, może jest dobra dziewczyna, ale widać, że mega zazdrosna.
Justyna to taki niewinny typ, a w środku żmijka.
Boję się jej.
Jakaś nawiedzona - piszą internauci.
 

Justyna postanowiła odpowiedzieć na te komentarze. Nie ukrywała, że jest mocno wierząca, czym przesiąknięta jest także jej wypowiedź.

Jestem z siebie dumna!! Piękna, odważna, inteligentna, wysportowana, grzeszna, widzę swoje niedoskonałości, do których potrafię przyznać się przed sobą i całą Polską, a później potrafię ciężko pracować nad swoimi wadami. A Wy, Piękni Ludzie, bardzo musicie cierpieć skoro swoje życiowe rzygi zamieniacie na hejty!! Miejcie odwagę żyć dla Miłości, będąc sobą!! Amen - napisała.

Jednak nie skończyła na tej jednej wiadomości. Za chwilę dodała jeszcze:

Pogody Ducha życzę wszystkim Hejtującym i Miłującym.

Niestety, zachowanie kandydatki na żonę zaczął dostrzegać także Karol, który woli spędzać czas z inną kobietą, Sarą. A to bardzo nie podoba się zazdrosnej Justynie...

Co o niej sądzicie? I jak obstawiacie - kogo wybierze rolnik?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.