Najnowsze zdjęcia ciężarnej księżnej Kate. W końcu widać ciążowe kształty!

Księżna Kate pojawiła się w poniedziałkowy ranek na imprezie charytatywnej na rzecz dzieci. To dopiero jej drugie wyjście od czasu ogłoszenia informacji o ciąży.

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży i ze względu na silne poranne mdłości rzadko się pokazuje publicznie. Również na poniedziałkowej imprezie charytatywnej na stacji kolejowej Paddington w Londynie miała być nieobecna, ale - jak donosi mirror.co.uk - wyjątkowo dobre samopoczucie tego dnia pozwoliło jej zmienić plany.

Księżna dołączyła do swojego męża Williama oraz księcia Harry'ego, robiąc tym samym niespodziankę dzieciom. Przy okazji spotkała się z obsadą filmu familijnego "Paddington II" i dała się porwać do tańca tytułowemu bohaterowi.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Kate wybrała na tę okazję różową sukienkę projektu Orly Kiely, pod którą już wyraźnie odznaczały się ciążowe kształty. Przypomnijmy, że 3. dziecko książęcej pary ma przyjść na świat wiosną

WJ

Więcej o:
Komentarze (13)
Księżna Kate na imprezie charytatywnej na rzecz dzieci. W końcu widać ciążowy brzuch
Zaloguj się
 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 24 razy 14

  Wygląda przepięknie! <3

 • ochujek

  Oceniono 22 razy 8

  Wpadka. W Warszawie nie dostali środków antykoncepcyjnych, bo apteki odmówiły im sprzedaży, zasłaniając się klauzulą sumienia.

 • Gość: lola

  Oceniono 6 razy 2

  Pięknie wygląda,śliczna sukienka.

 • Gość: marta

  Oceniono 4 razy 0

  Kiepsko, naprawdę. Nie ta fryzura. Jaśniejsze włosy koniecznie

 • podroze5

  Oceniono 3 razy -1

  To jest tak przeciętna, bezoosobowa postać , że od razu przypomina mi się bajka "Nowe szaty cesarza". Kiedy znajdzie się dziecko, które zauważy , że przyszły król i królowa są nadzy? Przecież ona nie jest żadną pięknością . Praktycznie nic nie mówi, tylko macha rączką. Że też ludzie na całym świecie się tym ekscytują.

 • Gość: Lena

  Oceniono 15 razy -5

  Ależ wy jesteście prymitywami.
  Powinniście łazić za nią po kiblach i sprawdzać konsystencję śluzu na papierkach...
  Czy to u was "naczelną" jest ta stukająca w dno od spodu osobniczka o fizjonomii wprost z podręczników medycyny, jak jej tam... Coś jak ten polityk jeden...

 • banwit

  Oceniono 32 razy -8

  A poza rodzeniem dzieci jeszcze coś robi?

 • Gość: Iza

  Oceniono 19 razy -9

  Kate powinna być żoną młodszego z braci - Harry"ego, a nie Williama. To dopiero byłaby super para!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX