Homofobia w "Azji Express". Pawlicki wyzwał Piróga od "pedałów". Głos zabiera Korwin Piotrowska i Biedroń. OSTRY komentarz

Antoni Pawlicki drugą "Żenulką" w "Azji Express"? Homofobiczne zachowanie aktora nie podoba się ani widzom programu, ani Karolinie Korwin Piotrowskiej, ani Robertowi Biedroniowi, którzy nie szczędzą słów krytyki pod jego adresem.

W minionym odcinku "Azji Express" doszło do mocnego starcia. Antek Pawlicki i jego towarzysz Paweł Ławrynowicz posprzeczali się z Michałem Pirógiem i Piotrem Czaykowskim. 

Pawlicki nie stronił od homofobicznych wyzwisk wymierzonych w swoich kolegów.

W momencie, gdy odpadli Górale, chłopaki mówili: "Teraz to już jest najgorzej, bo zostały same dziewczyny i pedały. Ja się tak zastanawiam, czy ja powinienem być takim samym idiotą, jak oni i powiedzieć po tym komentarzu: "no słuchajcie dziewczyny, zostałyście tylko wy, pedały i p*zdy" - opowiadał w programie Piróg.

Następnie w świątyni w Thrissu uczestnicy mieli za zadanie ułożyć 4-wersowe rymowanki wymierzone w konkurentów.

Pieróg, Pieróg, wystaw roga, poproś Piotrka o twaroga. Jak w dupę cię zakole, daj mu coca-colę" - wymyślili rozbawieni aktorzy, Pawlicki i Ławrynowicz.
Antek, Antek, ty pedale. Zapomnij z Pawłem o jakiekolwiek chwale. Taki ma od Boga przydział, w d*pie był i g*wno widział - napisali w odpowiedzi Piróg i Czaykowski.

Pawlicki i Ławrynowicz przez chwilę zastanawiali się, czy nie przesadzili. Jednak szybko sami siebie uspokoili.

Chyba, że Michał może trochę... [poczuł się urażony - przyp. red.]. No ale co? Jest pedałem i zabrał chłopaka, to czego się spodziewał - tłumaczyli sobie nawzajem Pawlicki z Ławrynowiczem.

Na fanpage’u programu fani nie pozostawili suchej nitki na zachowaniu aktorów.

Buractwo! Podpadliście mi!
Co za homofoby! - to jedne z łagodniejszych komentarzy, jakie czytamy pod adresem homofobów.

Homofobiczne zachowanie Antka i jego kolegi postanowiła skomentować na swoim fanpage'u Karolina Korwin Piotrowska. Dziennikarka nie szczędziła słów krytyki.

Oto żywy dowód na to, że aktor nie powinien jednak mówić własnym tekstem, bo jak już coś palnie, to groza pełna, totalne chamstwo i brak tolerancji. W każdym innym kraju za takie teksty byłby spalony i musiałby przepraszać, modląc się, by ludzie wybaczyli. U nas ma fejm. Szlag mnie trafia - napisała na swoim Facebooku Karolina Korwin Piotrowska.

Głos w sprawie zabrał także Robert Biedroń.

Cieszę się, że jest Michał Piróg, który jest zaje*istym facetem. Szczególnie po tym, co ostatnio stało się w "Azja Express". Buractwa nie brakuje nie tylko w polityce. Swoją odwagą pokazuje, że ma większe jaja niż wielu heteryków. (...) Pamiętajmy, że homofobia zbiera swoje ofiary. Jak kolejny raz jakiś głupi aktor, burak jakiś powie coś homofobicznego, to przedtem niech dwa razy stuknie się w łeb - wyznał oburzony Robert Biedroń w rozmowie z "Plejadą".

My zastanawiamy się... jak tak można?!

MM

Więcej o: