Też słyszeliście, że będzie reality show o polskich WAGs? Sprawdzamy, czy Marina, Lewandowska i Boruc wezmą udział

W ostatnim czasie w mediach pojawiła się informacja, że polskie WAGs doczekały się swojego własnego programu w telewizji. Tymczasem same zainteresowane stanowczo dementują jakoby chciały wziąć w tym udział.

Media ostatnimi czasy donoszą, że powstanie pierwsze w Polsce reality show o WAGs. Żony i dziewczyny polskich piłkarzy miałyby pokazać jak naprawdę wygląda ich codzienne życie. W sieci pojawiły się już nawet pierwsze nazwiska celebrytek, które miałyby wziąć udział w produkcji. Wśród nich Marina Łuczenko-Szczęsna, Anna Lewandowska, Sara Boruc i Celia Jaunat

Tymczasem Marina zamieściła na Instagramie post, w którym zdementowała doniesienia o jej rzekomym udziale. 

Moi drodzy. Dochodzą mnie słuchy, że ma podobno powstać reality show o żonach piłkarzy. Chciałabym dać wszystkim jasno do zrozumienia, że odmówiłam udziału w tym programie - zaczęła Marina.
Pragnę poinformować, że nigdy nie zgodziłabym się na udział w tego rodzaju projekcie, jak również innego rodzaju reality show, o którym ostatnio donosiły media. Systematycznie odmawiam udziału w inicjatywach, które głównie dotyczą tematu "żon i partnerek piłkarzy", a nie odnoszą się w najmniejszym stopniu do mojej działalności artystycznej, promowanych singli, teledysków oraz nadchodzącej płyty. Uprzejmie proszę o zaprzestanie używania mojego nazwiska w rozmowach biznesowych dotyczących tego tematu - dodaje w swoim oświadczeniu piosenkarka. 
 

Idąc tym tropem, postanowiliśmy zapytać o ten program także Anię Lewandowską.

Taka propozycja w ogóle nie wpłynęła do Ani Lewandowskiej. A jeśliby wpłynęła, Ania i tak nie wzięłaby w tym udziału - powiedział w rozmowie z Plotkiem Jakub Zajdel, jeden z PR menedżerów Lewandowskiej. 

Niewiele różniła się odpowiedź Sary Boruc. Jej reakcja na nasze pytanie, czy wzięłaby udział w czymś takim brzmiała:

Absolutnie nie. 

Odezwaliśmy się także do Marty Glik, żony Kamila Glika, która także stanowczo zaprzeczyła, aby chciała być w tym programie.

Oczywiście, że nie!!! - napisała nam krótko. 

Skoro najbardziej znane polskie WAGs na starcie odrzucają propozycję udziału w tym programie, to czy ma on w ogóle jakikolwiek sens?

MM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.