Aktorzy "Gry o tron" pobierają się! Jest tylko jedno ALE. Fani serialu nie będą zadowoleni

Kit Harington i Rose Leslie, czyli Jon Snow i Ygritte z "Gry o tron" szykują ślub. W związku z tym zdjęcia do serialu zostaną przesunięte. Znamy szczegóły.

Kit Harrington i Rose Leslie początkowo mieli romans tylko na małym ekranie. Szybko okazało się jednak, że Jon Snow i Ygritte z "Gry o tron" są parą również w rzeczywistości. Niedawno zakochani zaręczyli się. 

Kit ostatnio uchylił rąbka tajemnicy i zdradził, jak oświadczył się ukochanej. 

Miałem plan, jak to zrobić. Chciałem rozwiesić lampiony między drzewami, zadbać o romantyczną atmosferę - opowiadał w programie Jonathana Rossa.

Emocje jednak wzięły górę i plan nie do końca się powiódł. 

Byliśmy na wsi, siedzieliśmy pod nocnym niebem, rozpaliliśmy ognisko, było czerwone wino... I wystrzeliłem zbyt wcześnie - dodał. 

Aktorzy potraktowali swoje zaręczyny z wielką powagą i ogłosili je w "The Times". W gazecie pojawiło się tradycyjne ogłoszenie: 

Ogłasza się zaręczyny między Kitem, młodszym synem Davida i Deborah Harington z Worcestershire, a Rose, średnią córką Sebastiana i Candy Leslie z Aberdeenshire.

Teraz para planuje ślub. Biorąc pod uwagę to, że państwo młodzi chcą zaprosić większość aktorów z "Gry o tron", produkcja serialu ma zostać przesunięta. Termin wesela ma przypaść na okres kręcenia 8. sezonu.

Zadzwoniłem do producenta i powiedziałem: żenię się i to jest właściwie twoja wina - powiedział żartobliwie Harington.

Kit i Leslie nie wyobrażają sobie, by podczas ich wielkiego dnia zabrakło kolegów i koleżanek z produkcji. Choć fani "Gry o tron" uwielbiają ich związek i zapewne są podekscytowani ślubem, opóźnienie w kręceniu scen z pewnością ich rozczaruje. Zwłaszcza, że na ostatni sezon i tak muszą czekać do 2019 r. 

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.