Grzegorz Krychowiak nie chce zostać ojcem. "Jest mi to niepotrzebne. Dziecko by mi przeszkadzało w karierze"

Grzegorz Krychowiak nie planuje powiększenia rodziny, gdyż - jak stwierdził w nowym wywiadzie - dziecko przeszkadzałoby mu w karierze.

Grzegorz Krychowiak ma za sobą średnio udany zawodowo rok. Po wielkich oczekiwaniach związanych z transferem do Paris Saint-Germain piłkarz musiał przełknąć gorycz porażki. Więcej czasu niż na murawie spędził bowiem na ławce rezerwowych, a w efekcie spadku formy nie został nawet powołany do narodowej reprezentacji na kilka meczów eliminacyjnych do Mistrzostw Świata w Rosji.

Obecnie Krychowiak pracuje nad powrotem do formy w angielskim klubie West Bromwich Albion i na tym ma zamiar w pełni się skupić. W związku z tym nie planuje zakładać rodziny.

Na razie skupiam się na karierze, jest mi to niepotrzebne. Uważam, że teraz dziecko by mi tylko przeszkadzało w karierze - wyznał w rozmowie z oficjalnym youtube'owym kanałem PZPN "Łączy nas piłka".

Grzegorz Krychowiak, który od kilku lat jest w związku z francuską blogerką i modelką, Celią Jaunat, nie wyklucza jednak, że kiedyś przyjdzie dla niego czas na ojcostwo. 

Ale w przyszłości oczywiście będę się starał, żeby strzelić tego złotego gola.

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.