Grosicki świętuje 6. rocznicę ślubu. Pokazał film z wesela! Limuzyna, szampan, występ Boys i ogromny tort [DUŻO ZDJĘĆ]

"Przed Kamilem szczególny, rozpoczynający się mecz, który trwał będzie aż do końca życia". Z okazji 6. rocznicy ślubu, Grosicki pokazał fanom prywatny film ze swojego wesela.

Kamil Grosicki miał w ciągu ostatnich kilku dni wiele powodów do świętowania. Po niesamowitym meczu z Armenią, w którym Polacy zwyciężyli 6:1, piłkarz celebrował także z bardziej osobistej okazji. 7 października obchodził bowiem 6. rocznicę ślubu z Dominiką, przez wielu uważaną za najpiękniejszą polską WAG.

Kochanie napisze krótko i od serca... Kocham Cię mocno i pamiętaj nic nas nie rozłączy! - napisał piłkarz na FB.
 

Z tej okazji na Facebooku pokazał nie tylko zdjęcia, ale i tzw. teledysk ślubny - kilkuminutowy skrót ze ślubu i weselnej zabawy. Widać na nim rodzinę i przyjaciół piłkarza.

Motywem przewodnim wesela jak można się oczywiście domyślić, była piłka nożna. Nawet ksiądz udzielający młodym ślubu, przemycił do swojej mowy kilka sportowych aluzji.

Przed Kamilem szczególny, rozpoczynający się mecz, który trwał będzie aż do końca życia. I w tym meczu będzie mu towarzyszyła Dominika, którą pokochał, którą wybrał i której chce zapewnić szczęście.

Na teledysku widzimy także przygotowania przedślubne. Nad stylizacją Dominiki czuwał cały sztab specjalistów - fryzjerzy, makijażystka, suknię pomagały jej założyć aż cztery druhny. Kiedy Dominika była już pięknie uczesana i umalowana, poczuła stres.

Nerwy się zaczynają, teraz dopiero - mówiła przejęta...
Wszystko się uda. Dominika nie ucieknie sprzed ołtarza, a jutro nie będzie kaca. Jak będzie? Zaje*iście! - krzyczały w tle druhny.

Dominika pod kościół podjechała limuzyną, w której razem w przyjaciółkami dla ukojenia nerwów raczyła się szampanem.

Dominika GrosickaDominika Grosicka Screen Facebook.com/pg/TurboGrosik

Do ołtarza poprowadził ją tata. Zdenerwowany Kamil czekał z niecierpliwością na jej pojawienie się. Ceremonia przebiegła spokojnie, rodzina młodych nie kryła wzruszenia. Z kościoła wszyscy udali się na wesele, które odbywało się w hotelu Pałac Maciejowo, położonym ok. 50 km od Szczecina, rodzinnego miasta Kamila.

Na weselu para młoda i goście bawili się świetnie. Zadbał o to Marcin Miller z zespołu Boys. Nie zabrakło również zabaw i atrakcji, m.in. ogromnego tortu z toperem nawiązującym do piłki nożnej.

Do dziś tworzą jedną z najbardziej lubianych i zgodnych par polskiego sportu. Kamil i Dominika doczekali się dziecka - córka Maja jest oczkiem w głowie taty.

 

AB

Więcej o: