Sofia Richie spotyka się z 15 lat starszym Scottem Disickiem. Co na to Lionel? Jego komentarz jest mistrzowski. "Dziwicie się?"

Sofia Richie spotyka się z 15 lat starszym celebrytą, Scottem Disickiem. Jej ojciec, Lionel Richie, skomentował związek córki.

Sofia Richie spotyka się z 15 lat starszym celebrytą, Scottem Disickiem. Związek zrobił się poważny i ojciec 19-latki skomentował to, jak się z tym czuje. Zapytany przez dziennikarzy, odpowiedział:

Jestem śmiertelnie przerażony. Dziwicie się, że byłem w szoku? Jestem przecież jej ojcem - powiedział dziennikarzom 'USMagazine'.

Obawy piosenkarza są jak najbardziej zrozumiałe. Disick, były chłopak Kourtney Kardashian, słynie z miłości do imprez, romansowania i nałogów. Kardashianka zostawiła go, bo ją zdradził. Od tego momentu prowadził bujne życie, dlatego nikt nie wziął na poważnie jego związku z 19-latką.

 

Jednak jak na razie wszystko wskazuje na to, że jest to coś poważniejszego. Para zaczęła być razem widywana już rok temu. Ostatnio nawet pojawiły się pogłoski o ich zaręczynach. A oni udowadniają, że dobrze czują się w swoim towarzystwie i jest między nimi naprawdę gorąco.

A wy co o tym sądzicie?

AW

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.