Ostatnie odcinki "Barw Szczęścia" z Zielińską już w tym tygodniu. Aktorka żegna się z widzami. "Dziękuję, że byliście ze mną"

W najbliższych dniach zostaną wyemitowane ostatnie odcinki "Barw Szczęścia" z Katarzyną Zielińską. Aktorka pożegnała się z widzami na swoim Facebooku.

Katarzyna Zielińska po 10 latach żegna się z "Barwami Szczęścia". Aktorka, która występowała w serialu od pierwszego odcinka, uznała, że przyszedł czas na zmiany i podjęła decyzję o odejściu. Najbliższe odcinki będą ostatnimi, w których zagrała.

Na Facebooku pożegnała się już z widzami:

Kochani! Nadszedł czas, żeby wszystkim wspaniałym widzom Barw Szczęścia powiedzieć KOCHAM WAS I DZIĘKUJĘ, ŻE PRZEZ TE 10 LAT BYLIŚCIE ZE MNĄ. W tym tygodniu zobaczycie moje ostatnie sceny. To był magiczny czas z Wami. Mam nadzieję, że będziecie mi towarzyszyć przy nowych wyzwaniach filmowych, serialowych i teatralnych. W was cała moja siła. Dziękuję za każdy dzień przed telewizorem. Trochę tego było. To co? Czas na jakieś nowości? Obiecajcie, że będziecie ze mną. #kochamwas #dziękujęBarwySzczęścia

Grana przez Zielińską Marta Walawska została porwana i w tym tygodniu ostatecznie mają rozstrzygnąć się jej losy. 

Sama aktorka natomiast nie zdradza, jakie ma plany zawodowe po odejściu z serialu. Można jednak się domyślić, że w związku z drugą ciążą na chwilę zwolni tempo. Jej drugie dziecko ma przyjść na świat jeszcze w tym roku. 

WJ

Copyright © Agora SA