Skandal na brytyjskim dworze? Były mąż Meghan Markle opowie o rodzinie królewskiej i rozwodzie. "Inspiracją jest życie"

Były mąż wybranki księcia Harry'ego został producentem show inspirowanego jego życiem. Ma być poruszony wątek rozwodu z Meghan Markle i jej związania się z brytyjskim dworem.

Gdy związała się z księciem Harrym, Meghan Markle miała na koncie nieudane małżeństwo z aktorem Trevorem Engelsonem. Para spotykała się od 2004 r., a w 2011 wzięła ślub, by po dwóch latach się rozwieść. Teraz szczegóły tego rozstania mogą ujrzeć światło dzienne, bo Engelson ma wyprodukować telewizyjne show mocno inspirowane jego życiem. 

Utrzymana w konwencji komedii produkcja ma opowiadać historię mężczyzny, który walczy o prawo do opieki nad dzieckiem z brytyjską rodziną królewską po tym, jak jego była żona wychodzi za mąż za księcia. 

Engelson idzie jednak w zaparte: opowiedziana historia jest fikcyjna. Najlepszym dowodem ma być fakt, że on i Markle nie mają dzieci

Komedia będzie fikcyjną historią, a główni bohaterowie nie będą wcale wzorowani na Markle i Engelsonie, którzy nie mają przecież dzieci. Nadal jednak należy zaznaczyć, że za inspirację posłużyły prawdziwe wydarzenia - donosi serwis Independent.co.uk.

Jeśli produkcja w obecnej koncepcji faktycznie zostanie zrealizowana, to może być kolejny powód, dla którego królowa Elżbieta nie pobłogosławi związku wnuka. Od dawna mówi się, że monarchini nie jest zachwycona faktem, że wybranka księcia jest rozwódką, a do tego aktorką ze śmiałymi scenami rozbieranymi na koncie.

WJ

Więcej o: