Hugh Hefner nie uwzględnił żony w testamencie! 60 lat młodszej Crystal poświęcił jednak specjalny zapis

Hugh Hefner nie uwzględnił w testamencie swojej o 60 lat młodszej żony. Crystal Harris nie zostanie jednak z niczym. W ostatniej woli zmarłego znalazł się specjalny zapis.

Dzieliło ich 60 lat różnicy, jednak każde z nich zapewniało, że "to nie ma znaczenia", bo łączy ich prawdziwe uczucie. Życie miłosne Hugh Hefnera od zawsze owiane było atmosferą kontrowersji i skandalu, jednak jego ostatnie małżeństwo (zwłaszcza nim do niego doszło) zamieniło się w prawdziwą telenowelę. Założyciel "Playboya" i młodziutka modelka Crystal Harris poznali się już w 2009 roku, gdy jako 23-latka została Playmate grudnia '09. W 3 lata ich relacja rozwinęła się do tego stopnia, że w 2012 roku Króliczek "Playboya" został "panią Hefner".

Jak dowiadujemy się z "Us Weekely", w myśl podpisanej przed ślubem intercyzy, Crystal Harris nie została uwzględniona w testamencie przy podziale gigantycznej fortuny jej męża. Majątek szacowany na 43 miliony dolarów przypadnie czworgu dzieci Hefnera: Christie, Davida, Coopera i Marstona, Szkole Filmowej Uniwersytetu Południowej Kalifornii oraz wielu instytucjom charytatywnym, które Hefner czynnie spierał także za życie.

Jednak wdowa po Hugh Hefnerze, według informatorów tabloidów, nie zostanie z niczym. W testamencie znalazł się zapis, że Crystal Harris "ma zostać otoczona opieką" po jego śmierci.

Ślub Hugh Hefnera i Crystal HarrisŚlub Hugh Hefnera i Crystal Harris EN

Dwa śluby z Crystal Harris

Związek z Crystal Harris był pełen kontrowersji nie tylko na różnicę wieku. Ich relacja rozwijała się szybko, jednak - jak oboje deklarowali - łączyło ich "prawdziwe i głębokie uczucie". W 2011 roku, po 2 latach znajomości ogłoszono datę ślubu. W hucznej ceremonii miało wziąć udział aż 300 gości. Na 5 dni przed jednak imprezę odwołano.

Według oficjalnych oświadczeń, powodem był "brak gotowości" 25-latki do tak poważnych zmian w jej życiu. Podobno wizja wspólnego życia miała ją początkowo oczarować, potem jednak, gdy do głosu doszły nerwy, wszystko się zmieniło i "nie wiedziała, czego chce".

Z nieoficjalnych informacji wynika jednak co innego. Podobno Harris zdradziła Hefnera, a ten nie mógł się z tym pogodzić i rozgorzał między nimi ostry konflikt. Za poparciem tej tezy przemawia również dziwny wywiad Harris po rozstaniu (z zemsty?), w którym stwierdziła:

Uprawialiśmy seks tylko raz i trwało to około 2 sekundy - powiedziała Harris.

Potem jednak przyszła pani Hefner szybko odwołała swoje słowa i pogodziła się z Hefnerem. W 2012 roku w końcu wzięli ślub (zobacz, jak wyglądała ceremonia). Harris była 3. żoną założyciela "Playboya". Nie mieli dzieci.

Hugh Hefner i Crystal HarrisHugh Hefner i Crystal Harris Landmark / PR Photos / Landmark / PR Photos

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.