Gwiazdy żegnają Hugh Hefnera. W najbardziej nieoczekiwany sposób zrobiła to Anna Mucha. Nagim zdjęciem

W wieku 91 lat zmarł Hugh Hefener. Wiele gwiazd, w tym także polskich, oddało hołd założycielowi "Playboya", wśród nich była Joanna Krupa, Kuba Wojewódzki, ale i Anna Mucha.

Hugh Hefner zmarł w wieku 91 lat w swoim domu, słynnej posiadłości "Playboya" w Los Angeles. Był niezaprzeczalnie kontrowersyjną postacią, jednak z drugiej jego życie wywarło także pozytywny wpływ na ludzi. Był zaangażowany w działalność filantropijną,  funkcjonował jako mecenas i miłośnik sztuki, ale przede wszystkim to właśnie on otworzył drzwi do sławy wielu pięknym kobietom, w tym Joannie Krupie.

ZOBACZ,JAK GWIAZDY WSPOMINAJĄ HEFNERA >>>

Dziś na całym świecie gwiazdy wspominają twórcę "Playboya". Hołd Hefnerowi złożyły także polskie sławy w tym Kuba Wojewódzki czy Joanna Krupa. Najbardziej oryginalny post dodała Anna Mucha. Hefnera wspomniała swoim nagim zdjęciem z polskiej edycji "Playboya".

Hugh, już za tobą tęsknimy - napisała pod zdjęciem Mucha.

Choć wielu fanów uznało taki sposób wspominek za lekko niesmaczny, to jednak w tym jedynym szczególnym przypadku można ją rozgrzeszyć znacznie łatwiej niż wtedy, gdy oddała hoład Witoldowi Pyrkoszowi (zobacz: Zdjęcie Anny Muchy na cześć Pyrkosza wzrusza najbardziej. Ale fani zbulwersowani).

ZI

Więcej o: