Marcin Dubieniecki po raz trzeci został ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka

Marcin Dubieniecki po raz trzeci został ojcem, podaje "Super Express". Jego partnerka, Katarzyna Modrzewska, kilka dni temu urodziła syna.

Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, został ojcem trzeciego dziecka. Adwokat ma już dwie córki z Kaczyńską - Ewę (14 lat) i Martynę (10 lat). Według informacji podanych przez tabloid jego żona Katarzyna Modrzewska, urodziła kilka dni temu. Szczęśliwy ojciec zdradził, że mają syna, któremu dali na imię Marcel - po dziadku, który był w przeszłości pilotem brytyjskich sił lotniczych.

Jak podaje "Super Express" informacja o porodzie szybko dotarła do krakowskiej prokuratury. Zajmuje się ona śledztwem w sprawie wyłudzenia PFRON i prania brudnych pieniędzy przez Marcina Dubienieckiego i Katarzynę Modrzewską.

Przypomnijmy, że gdański adwokat i jego partnerka - była żona bramkarza Artura Boruca, zostali oskarżeni o wyłudzenie 14,5 mln złotych z PFRON (Państwowego Funduszu Rehabilitacji i Osób Niepełnosprawnych) i pranie brudnych pieniędzy. Para spędziła kilka miesięcy w areszcie, który opuścili za poświadczeniem majątkowym. Śledztwo miało zakończyć się 10 września, ale z powodu ciąży kobiety zostało przedłużone do końca roku.

AW

Więcej o: