Marcin Dubieniecki po raz trzeci został ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka

Marcin Dubieniecki po raz trzeci został ojcem, podaje "Super Express". Jego partnerka, Katarzyna Modrzewska, kilka dni temu urodziła syna.

Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, został ojcem trzeciego dziecka. Adwokat ma już dwie córki z Kaczyńską - Ewę (14 lat) i Martynę (10 lat). Według informacji podanych przez tabloid jego żona Katarzyna Modrzewska, urodziła kilka dni temu. Szczęśliwy ojciec zdradził, że mają syna, któremu dali na imię Marcel - po dziadku, który był w przeszłości pilotem brytyjskich sił lotniczych.

Jak podaje "Super Express" informacja o porodzie szybko dotarła do krakowskiej prokuratury. Zajmuje się ona śledztwem w sprawie wyłudzenia PFRON i prania brudnych pieniędzy przez Marcina Dubienieckiego i Katarzynę Modrzewską.

Przypomnijmy, że gdański adwokat i jego partnerka - była żona bramkarza Artura Boruca, zostali oskarżeni o wyłudzenie 14,5 mln złotych z PFRON (Państwowego Funduszu Rehabilitacji i Osób Niepełnosprawnych) i pranie brudnych pieniędzy. Para spędziła kilka miesięcy w areszcie, który opuścili za poświadczeniem majątkowym. Śledztwo miało zakończyć się 10 września, ale z powodu ciąży kobiety zostało przedłużone do końca roku.

AW

Więcej o:
Komentarze (39)
Marcin Dubieniecki, były mąż Marty Kaczyńskiej, po raz trzeci został ojcem. Zdradził płeć i imię dziecka
Zaloguj się
 • owca888

  Oceniono 18 razy 18

  A kogo obchodzi jakiś doopek ostatni, co defraudował pieniądze przeznaczone dla niepełnosprawnych? Q.va, ludzie, juz zapomnieliście?
  A ty, Plotku, nie prowokuj.

 • kolo125

  Oceniono 15 razy 15

  i to jest taka ważna informacja? serio? tak promujecie bandytów i oszustów? serio? ŻENADA !

 • Gość: gosc

  Oceniono 11 razy 11

  a kiedy złodziej pójdzie do kryminału ?????--- stryjek zamienił pudło na wolnosc ??

 • Gość: ehehehe

  Oceniono 10 razy 10

  jaka dwójka dzieci z Kaczyńską? Przecież w 2005 roku podczas kampanii wyborczej tatusia Martusi, wmawiano nam, że Martunia tworzy szczęśliwą rodzinę ze Smuniewskim i że to jego dziecko! Ot zakłamana dynastia i tyle.

 • Gość: wuj wszystkich wujów

  Oceniono 14 razy 10

  Po odszyfrowaniu Stirlitz odczytał: "gratulacje, Maksymie Maksymowiczu, zostaliście ojcem!". Skąpa, męska łza stoczyła się po policzku Stirlitza - pracował poza granicami Ojczyzny już siedem lat.

 • remo29

  Oceniono 8 razy 8

  Czyli już teraz może spokojnie iść siedzieć?

 • Gość: lolukiii

  Oceniono 13 razy 7

  Żenujące newsy!
  Kim jest Dubieniecki? Co to za persona?
  Wstyd Wstyd Wstyd! Pudlu Wstyd!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX