Najbardziej znana Mała Miss ma 300 tytułów na koncie i zrujnowaną psychikę. Skończyła 12 lat. Jak dziś wygląda?

Eden Wood, najbardziej znana Mała Miss, ma już 12 lat. W jednym z wywiadów wyznała, że już nie chce brać udziału w konkursach piękności.

Eden Wood, to najbardziej znana Mała Miss, która do tej pory zdobyła ponad 300 tytułów. W konkursach piękności zaczęła brać udział jako mała dziewczynka. Dziś ma 12 lat oraz 300 tytułów na koncie. Mimo sukcesów nie chce już dłużej walczyć o tytuł najpiękniejszej.

Wszystkie korony trzymam w domu, przypominają mi o tym, że byłam nieszczęśliwym dzieckiem. Zrezygnowałam z konkursów piękności, bo czułam że nie chcę już tego więcej robić. Dorastam i chcę w życiu osiągnąć coś więcej - wyznała w jednym z wywiadów.

Wyrosła na ładną dziewczynę i nie chce rezygnować z show-biznesu. Zajmuje się głównie modelingiem, a oprócz tego śpiewa, tańczy i gra w filmach.

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>

Eden Wood od zawsze spełniała chore ambicje matki, która uczyniła z niej markę handlową. Mając 6 lat "napisała" pierwszą książkę, swoim nazwiskiem promowała meble dla dzieci i zabawki. W 2009 roku, w wieku 4 latach, wystąpiła w serialu "Toddlers and Tiaras" przedstawiającym życie małych miss.

W programie paradowała w sztucznych rzęsach, tonie makijażu i kuszących koronkach. Oprócz niej pojawiła się przebrana za prostytutkę 3-latka oraz 4-latka, której rodzice pod sukienkę wkładali sztuczne pośladki i piersi.

Później wzięła udział w reality show, który zrujnował jej psychikę. Wtedy postanowiła wkroczyć była menedżerka dziewczynki i oskarżyła jej matkę o znęcanie się nad córką. Ujawniła, że kobieta wyzywała dziecko od najgorszych i biła ścierką po całym ciele, co miało uodpornić ją na ból.

AW

Więcej o: