Magdalena Boczarska odsłania brzuch w przepięknej sesji zdjęciowej. Już wtedy była w ciąży

Magdalena Boczarska w sesji dla magazynu "K MAG" odsłoniła naprawdę dużo. Już sama okładka wiele zapowiada. Zobaczcie śmiałe zdjęcia aktorki, zrobione, gdy była już w ciąży.

Magdalena Boczarska była gwiazdą wakacyjnego wydania magazynu "K MAG" lipiec-sierpień 2017. Aktorka nie tylko gościła na okładce czasopisma, ale również wzięła udział w niezwykle zmysłowej i jednocześnie odważnej sesji zdjęciowej. Przy okazji udzieliła również obszernego wywiadu. 

Magdalena Boczarska, biorąc udział w sesji, prawdopodobnie była już w ciąży. Według ostatnich doniesień "Flesha" zostanie mamą jeszcze w tym roku

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Aktorka udowodniła już w wielu produkcjach filmowych, że ciało jest jej narzędziem pracy i że nie boi się go pokazywać. Tym razem jednak swoje walory zaprezentowała nie w filmie, a w rewelacyjnej sesji zdjęciowej. My jesteśmy pod wrażeniem! Aktorka w takim wydaniu zachwyca. A Wy co myślicie o tej zmysłowej sesji?

AG

Więcej o:
Komentarze (31)
Magdalena Boczarska w rewelacyjnej sesji zdjęciowej! Aktorka "Sztuki kochania" wiele pokazała
Zaloguj się
 • Gość: vvv

  Oceniono 9 razy 9

  No i co z tego? Ciąża to nie choroba ani nic specjalnego. Miliony kobiet są w ciąży, rodzą i wyglądają pięknie. Bez przesady. Magdalena Boczarska to świetna aktorka, ale chyba nie chciałaby być postrzegana przez pryzmat matki Polski.

 • monodeluxe

  Oceniono 5 razy 5

  brałbym jak rolnik dopłaty

 • needmoney

  Oceniono 11 razy 5

  Są kobiety (w tym kilka aktorek) które "obiektywnie" nie są piękne ale jednak bardziej kobiece niż te silikonowo - botoksowe k(g)lony bez grama osobowości ...

 • Gość: Na lewym boczku...

  Oceniono 8 razy 4

  1, 2, 3... bukkake!

 • Gość: A.

  Oceniono 10 razy 4

  Szczególnie te zdjęcia z girami na obiektywie są szczególni epiękne i zmysłowe

 • pigwa_polska

  Oceniono 2 razy 2

  ludzkie ZOO

 • Gość: MW

  0

  Rozczarowała mnie. Wszystkie na jedno kopyto. Wszystkie z tymi wywalonymi cycami, dupami, i/ lub silikonowymi warami z za każdego rogu, az do zrzygania.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX