Co ma wspólnego małżeństwo z Hitlerem? Kuba natychmiast pożałował pytania. Daria Zawiałow odpowiedziała jedną celną szpilą

Kuba Wojewódzki chciał wykazać Darii Zawiałow, że małżeństwo nie służy ludziom i w tym celu posłużył się przykładem Adolfa Hitlera. Daria jednak poradziła sobie z odpowiedzią i przy okazji wbiła showmanowi szpilę.

Okazją do zaproszenia przez Kubę Wojewódzkiego Darii Zawiałow była jej debiutancka płyta, "A Kysz".

Jeden z najlepszych debiutów ostatnich miesięcy - przedstawił gospodarz swojego gościa.

Zawiałow i Wojewódzki spotkali się już wcześniej, w programie "X Factor", gdzie ona była uczestniczą, a on jurorem. Piosenkarka pozytywnie to wspominała i przyznała, że żałowała, iż nie była w jego grupie.

Ja też żałuję. Dzisiaj nazywałabyś się Zawiałow-Wojewódzka.
Jesteś dla mnie za stary - padła szybka riposta. - Chociaż mój mąż też jest ode mnie o 9 lat starszy - dodała.

Temat małżeństwa był dla niej jeszcze raz okazją do wbicia showmanowi małej, ale dotkliwej szpili.

Dlaczego ty tak wcześnie wychodzisz za mąż? Zobacz, Adolf Hitler żył 56 lat, hajtnął się i następnego dnia się zabił - przeprowadził karkołomne porównanie Wojewódzki. - To nie służy ludziom.

Minę Darii trzeba było w tym momencie zobaczyć. Spojrzała na showmana jak na kogoś, komu trzeba tłumaczyć oczywiste rzeczy, westchnęła i powiedziała:

Kuba, nie każdy czeka ze ślubem do wieku emerytalnego.

Wojewódzki zrozumiał aluzję i na moment zaniemówił. A Daria otrzymała za celnie wbitą szpilę gromkie brawa. 54-letni obecnie Wojewódzki już raz oszukał wszystkich, że wziął ślub, choć niewykluczone, że w końcu go weźmie, bo jego związek z 31-letnią Renatą Kaczoruk wydaje się poważny.

Zobacz wideo

JZ