Brzozowski chciał ponoć prowadzić "Jaka to melodia". Kapitalny komentarz Kammela: Czy ja powiedziałem "Janowski"?

Rafał Brzozowski chciał ponoć zastąpić Roberta Janowskiego przy prowadzeniu programu "Jaka to melodia". Komentarz Tomasza Kammela kapitalnie to podsumowuje.

Rafał Brzozowski został nowym prowadzącym kultowy program "Koło fortuny". Program na antenie TVP pojawia się tak często, że piosenkarz ma prawo czuć się spełniony. Niemniej jakiś czas temu Robert Janowski upokorzył go w głośnym już wywiadzie, w którym powiedział, że Brzozowski miał ponoć potajemnie słać CV ze swoją kandydaturą na nowego prowadzącego program "Jaka to melodia".

Jak wiadomo, gospodarzem programu, pomimo wszystkich zawirowań, pozostał Janowski. I ostatniego dnia festiwalu w Opolu mieliśmy szansę usłyszeć zgrabny komentarz do sytuacji autorstwa Tomasza Kammela. Zrobił to tuż po występie Rafała Brzozowskiego i Natalii Szroeder.

Natalia Szroeder i Rafał Brzozowski. Ten, któremu opolskie "Koło fortuny" wykręciło bardzo cenne trofeum. Zresztą, jeżeli chodzi o fortunę, to ona kołem się toczy u Rafała w bardzo dobrym kierunku. Jego własne show 6 razy w tygodniu, tylko Robert Janowski może się z nim równać... powiedziałem Robert Janowski? - teatralnie zdziwił się Kammel.

Cóż, bez względu na temperaturę medialnego konfliktu między oboma panami, powód ewentualnej rywalizacji między nimi ustał: każdy z nich ma własny kultowy program. A my przypomnijmy owe słowa Janowskiego, które wywołały burzę:

Rafał Brzozowski stoi już w blokach startowych od dobrych paru lat (śmiech). Co roku "W tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie i czułem ten oddech na plecach (śmiech). Czy oglądałbym? Pewnie zobaczyłbym z ciekawości, jak sobie radzi. Albo nie radzi (śmiech) - powiedział w rozmowie z "Party".

Brzozowski zaś zdecydowanie zaprzeczył doniesieniom Janowskiego:

W związku z pojawieniem się nieprawdziwych informacji w mediach na temat mojej osoby, rozpowszechnianych przez Roberta Janowskiego, jakobym od lat starał się o posadę prowadzącego w programie "Jaka to melodia?", chciałbym stanowczo zaprzeczyć tym słowom jak i również zdementować wszelkie plotki na mój temat. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca - oświadczył na Facebooku.
Zobacz wideo

JZ

Więcej o:
Komentarze (72)
Opole 2017. Brzozowski chciał ponoć prowadzić "Jaka to melodia". Kapitalny komentarz Kammela: Czy ja powiedziałem "Janowski"?
Zaloguj się
 • Gość: Obserwator

  Oceniono 86 razy 64

  " Kapitalny komentarz Kammela: Czy ja powiedziałem "Janowski"? " A co w tym kapitalnego?

 • baluwolanda

  Oceniono 68 razy 50

  Nie wiem kim jest ten Brzozowski, ale wygląda na buraczano-małorolnego.

 • pablo-102

  Oceniono 28 razy 16

  Za komuny artyści nie mieli wyjścia. Było jedno radio i telewizja - publiczne. Kto teraz kolaboruje z katobolszewicką propagandą Kurskiego musi liczyć się z konsekwencjami w przyszłości.

 • Gość: czibson

  Oceniono 18 razy 12

  Jak można było tej miernocie Brzozowskiemu dać do zaśpiewania utwór mistrza Wodeckiego na festiwalu? On mu nawet do pięt nie dorasta, w ogóle kto tą miernotę ciągnie za uszy do tego szłbizu? Dno i 3 metry mułu.

 • Gość: Ees

  Oceniono 16 razy 12

  Brzozowski kompletna klapa

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX