Gdyby nie Anna Przybylska, nie byłoby Małgorzaty Rozenek w TVN. Aktorka miała być "Perfekcyjną". Czemu się nie zgodziła?

Od śmierci Anny Przybylskiej minęły już trzy lata. 27 września premierę będzie miała biografia aktorki, w której zawartych jest wiele faktów z jej życia. Wiedzieliście, że mogła prowadzić bardzo popularny program?

Anna Przybylska była (i nadal jest) bardzo lubianą aktorką. Reżyserzy ją uwielbiali i chętnie obsadzali w swoich produkcjach. Wiedzieli, że jej nazwisko przyciągnie tłumy. Dlatego nic dziwnego, że także producenci programów telewizyjnych widzieli ją w roli prowadzącej.

Mało kto wie, że Anna Przybylska dostała propozycję prowadzenia "Perfekcyjnej pani domu", który stał się prawdziwym hitem i uczynił Małgorzatę Rozenek gwiazdą stacji. Dowiadujemy się tego z niepublikowanej jeszcze biografii aktorki.

Agnieszka Kudera, siostra Przybylskiej, wspomina tę sytuację:

- Śmiałyśmy się, że to coś w sam raz dla niej - komentuje. Ania odmawia. Na pracę przy telewizyjnym show nie ma już sił ani czasu.

Warszawska premiera biografii Ani Przybylskiej ma być wyjątkowo wzruszająca. Będzie można posłuchać wspomnień mamy, siostry i przyjaciół aktorki, wystąpi m. in. Katarzyna Bujakiewicz, Andrzej Piaseczny zaśpiewa specjalnie z tej okazji. Wstęp wolny, konieczna jest rejestracja pod linkiem: https://ania.evenea.pl/

Link do wydarzenia na Facebooku znajduje się tutaj

Emil Haidar miał rzekomo zapłacić Dodzie milion złotych? "Odwiedziło mnie 4 smutnych panów". Potem jeszcze mocniej

AW