[TYLKO U NAS] Przetakiewicz zaprzecza, że dostała pół miliona za sesję w "Playboyu". "Zrobiłam to za darmo"

"Pół miliona złotych za rozbieraną sesję" - donoszą tabloidy. Joanna Przetakiewicz dementuje: Zrobiłam to za darmo. Tylko u nas tłumaczy, dlaczego się na to zdecydowała.

"Zrobiłam to, bo chciałam i mogłam" - tak w skrócie Joanna Przetakiewicz podsumowuje swoją okładkę i rozbieraną sesję do październikowego numeru "Playboya". Zdjęcia, które już można zobaczyć w sieci, nie są wulgarne i pokazują piękną, dojrzałą kobietę, świadomą swojej atrakcyjności. Nie dość jednak, że sam udział bizneswoman w sesji jest kontrowersyjny, oliwy do ognia dodała suma, jaką rzekomo otrzymała za zdjęcia.

Zarobiła na tym rekordową kwotę, bo aż pół miliona złotych! Żadna polska gwiazda nie dostała takiej gaży - donosi Se.pl.

Przetakiewicz w rozmowie z nami stanowczo zaprzecza tym informacjom:

Za sesję w "Playboyu" nie wzięłam żadnego honorarium i nie po to była ta sesja. Zrobiłam to za darmo - mówi.
 

Gwiazda nowej edycji "Azja Express" dodała także, że wszelkie pieniądze zarobione na udziale w show, przekazała na cele charytatywne.

Gdybym dostała pieniądze za udział w sesji, przeznaczyłabym je na cele charytatywne - ochronę dzieci wychowywanych na ulicy, którym nie przysługuje nawet sierociniec. Zawsze tak robię, np. ze wszystkimi gażami z TVN - dodaje.

Po co więc w ogóle to zrobiła? Wytłumaczyła to w obszernym wpisie na Instagramie, w którym dziękuje za miłe słowa fanów, a hejterów przekonuje, że kobieta dojrzała jest równie piękna i seksowna, co ta dwudziestoletnia.

To czas, aby ostatecznie przełamać stare, zakurzone schematy społeczne. Co wypada dojrzałej kobiecie? Warto sobie zadać pytanie, w którym sformułowaniu jest więcej prawdy: piękne kobiety są pewne siebie, czy pewne siebie kobiety są piękne?
To spójne z filozofią MIND BLOW La Manii, którą demonstrujemy od jakiegoś czasu - ciesz się życiem, miej odwagę, kochaj. Bądź pewna swojej atrakcyjności. Uśmiechaj się jak najwięcej. Flirtuj ze swoim mężczyzną, idźcie na randkę. Pozwól się uwodzić. Teraz, kiedy jesteś już dojrzałą kobietą i wiesz, czego nie musisz i kim nie będziesz, jesteś mądrzejsza życiowo, bardziej świadoma własnej wartości, wolno ci więcej. Ciesz się swoją zmysłowością, z upływem czasu stajesz się bardziej wyrazista.
Polki to jedne z najpiękniejszych kobiet świata. Niektóre są jednak zbyt skromne, żeby nawet w ten sposób o sobie myśleć. Tymczasem ŚWIADOMOŚĆ swojej wartości i urody daje niesamowitą SIŁĘ I ENERGIĘ w życiu!
 

AB

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.