Córka Macieja Kuronia na castingu w "MasterChefie". Poznajcie Grażynę "Gaję" Kuroń. Skąd pomysł na program? Mamy jej odpowiedź

Maciej Kuroń był jednym z najbardziej popularnych polskich kucharzy i krytyków kulinarnych. Czy jego córka pójdzie w ślady słynnego ojca?

Za nami już 1. odcinek kolejnej, 6. edycji hitowego programu "MasterChef". Na castingu pojawiła się córka Macieja Kuronia, Grażyna Kuroń, która postanowiła spróbować swoich sił w telewizji i poddać się ocenie profesjonalnych jurorów kulinarnych. Jej zadaniem było przygotowanie potrawy z kaczki. Jak widać, dziewczyna odziedziczyła talent po słynnym ojcu. Swoją zupą od razu przekonała do siebie jurorów, otrzymała fartuch i tym samym przeszła do kolejnego etapu.

>>>>ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Grażyna Kuroń nie omieszkała pochwalić się sukcesem na Instagramie.

Fartuch już jest, teraz tylko obronić - podpisała zdjęcie, nie kryjąc radości.

Grażyna Kuroń ma 22 lata. Studiuje dietetykę. Imię odziedziczyła po babci, żonie Jacka Kuronia. Najbliżsi częściej zwracają się do niej jednak per "Gaja". Jej największą pasją jest gotowanie oraz moda. Ma na swoim koncie pracę w portalu modowym. Jak sama o sobie pisze na Instagramie:

Od zawsze związana z gastronomią.

Udało nam się z nią skontaktować.

Decyzja o udziale w programie była trudna do podjęcia, ponieważ spodziewałam się głosów krytyki ze względu na nazwisko. Jednak postanowiłam spróbować, ponieważ zależało mi, aby pokazać moją pasję i rodzinną tradycje gotowania. Jestem zakochana w kuchni polskiej, którą zaraził mnie mój ojciec. Lubię gotować tradycyjnie, jednak staram się wprowadzać nowe rzeczy i dbać o ich kaloryczność. Mogę jedynie zdradzić, że walka o fartuch była ciężka, a konkurencja nie pozostawiła miejsca na najmniejszy błąd - powiedziała nam Grażyna "Gaja" Kuroń.

Jak myślicie, daleko zajdzie? Oglądacie program "MasterChef"?

AG

Więcej o:
Komentarze (63)
Córka Macieja Kuronia w Masterchefie. Kim jest Grażyna Gaja Kuroń?
Zaloguj się
 • Gość: Iwona

  Oceniono 59 razy 41

  O tempora ....
  Kiedyś napisalibyście 'wnuczka Jacka Kuronia'.
  Smutne, że pamięć o Nim tak szybko uleciała.

 • ibrylowska

  Oceniono 24 razy 20

  Córka Macieja Kuronia ma to samo imię Grażyna i pseudonim Gaja jak pierwsza żona Jacka Kuronia. Jacek Kuroń był czołową postacią opozycji demokratycznej w czasach PRL.Jacek i Gaja Kuroń byli internowani w stanie wojennym w Polsce.

 • Gość: Bogdan

  Oceniono 7 razy 3

  Na pewno lepsza od pani "Gessler" (z domu Ikonowicz), mowia niektorzy ze kucharka a nie kuchta.

 • Gość: Sara

  Oceniono 2 razy 2

  Gotowanie w płaszczyku mnie dobiło.

 • Gość: sajgon

  Oceniono 1 raz 1

  Cała rodzina Kuronia to ma chyba jakiś dożywotni etat w TVN za dobry stosunek do towarzyszy komunistów.......wszędzie pełno dzieci "celebrytów" jakby odziedziczyły tą sławę...hahhahahaaa

 • Gość: sajgon

  Oceniono 1 raz 1

  Cała rodzina kuronia to ma chyba jakiś dożywotni etat w TVN za dobry stosunek do towarzyszy komunistów.......wszędzie pełno dzieci "celebrytów" jakby odziedziczyły tą sławę...hahhahahaaa

 • gtpress

  Oceniono 12 razy -2

  ile my mamy tych dynastii w Polsce?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX