Przyjaciel Dody, Emil S., producent "Pitbulla", zatrzymany przez policję!

Właśnie dotarła do nas informacja, że obecny partner Dody, Emil S. został zatrzymany przez policję, a jego mieszkanie przeszukane.

Jak dowiedzieliśmy się od naszego informatora, obecny ukochany Dody trafił dziś na komendę.

Dziś rano przeszukano dom pana Emila S. On został przewieziony na komendę przy Malczewskiego - poinformowano nas.

Rzecznik Prasowy Komendy Stołecznej Policji potwierdził te informacje.

Policjanci zatrzymali mężczyznę, w stosunku do którego wykonywane są obecnie czynności służbowe - odpowiedział nam nadkom. Robert Szumiata.

Udało nam się również skontaktować z Rzecznikiem Prasowym Prokuratury Okręgowej w Warszawie, Łukaszem Łapczyńskim i poprosić o komentarz.

Na razie nie możemy udzielać informacji na ten temat, ponieważ wciąż trwają czynności procesowe - powiedział.

Konflikt Dody z Emilem Haidarem

Zdaniem osób z otoczenia byłego partnera Dody, Emila Haidara, piosenkarka, mówiąc o swoich stosunkach z byłym narzeczonym, przedstawia nieprawdę. Gwiazda twierdzi, że po rozstaniu mężczyzna miał nie dawać jej spokoju. Doda dodatkowo wygrała z Haidarem sprawę w sądzie. Chodziło o biżuterię i ubrania oraz warty 180 tysięcy pierścionek zaręczynowy. Doda gotowa była oddać wyłącznie biżuterię. Sąd Okręgowy w Warszawie uznał, że gwiazda może zatrzymać wszystko za wyjątkiem pierścionka.

Doda groziła Haidarowi?

W marcu tego roku były narzeczony na łamach "Gazety Finansowej" wysunął pod adresem Dody bardzo poważne oskarżenia. Piosenkarka razem z obecnym partnerem - Emilem S. miała ponoć nachodzić Haidara. Podobno nawet zatrudniła gangsterów, by wyłudzić od niego około miliona złotych. Gwiazda jednak zaprzeczyła tym doniesieniom.

Zobacz wideo
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.