Mecz WOŚP - TVN. Wśród kibiców Rozenek. Na boisku? Kraśko, Bieniuk, Małaszyński

Wielki Mecz WOŚP - TVN skończył się wygraną drużyny TVN. Gwiazdy były nie tylko na boisku, ale i na trybunach. Kto poza Małgorzatą Rozenek przyszedł przeżywać sportowe emocje? Sami się przekonajcie.

W sobotę odbył się Wielki Mecz WOŚP - TVN. To kolejne po Balu Fundacji TVN wydarzenie w ten weekend, z którego pieniądze zostaną przeznaczone na cele charytatywne. Tym razem zbierano je na karetkę pogotowia za 500 tysięcy dla Izby Przyjęć Instytutu "Pomnik - Centrum Zdrowia Dziecka".

Mecz zakończył się zwycięstwem 4:3 dla TVN-u, która jednak sięgnęła po nie dopiero w rzutach karnych (do przerwy 2:2). Jakie gwiazdy dopingowały grających na boisku dziennikarzy, aktorów i celebrytów? Na trybunach zobaczyliśmy m. in. Małgorzatę Rozenek, Katarzynę Wołenio i Martę Wierzbicką.

>>>>>>>>>>> ZOBACZ ZDJĘCIA

Reprezentacja TVN grała w składzie: Grzegorz Kajdanowicz, Piotr Kraśko, Hubert Urbański, Kuba Wesołowski, Jarosław Bieniuk, Augustin Egurrola, Mateusz Gessler, Tomasz Jachimek, Staszek Karpiel-Bułecka, Michał Mikołajczyk, Ryszard Cebula.

Reprezentacja WOŚP: Irek Bieleninik, Sebastian Mila, Jan Szczęsny, Dawid Błaszczykowski, Tomasz "Titus" Bogacki, Paweł Małaszyński, Wojtek Mazolewski, Mariusz Kałamaga, Piotr Rogucki, Grzegorz Szamotulski i Jurek Owsiak.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.