Księżna Kate jest w TRZECIEJ ciąży? Brytyjskie media: Oficjalne potwierdzenie to kwestia czasu

Księżna Kate jest w trzeciej ciąży - piszą brytyjskie media. Wszystko przez to, że księżna trafiła ostatnio na ostry dyżur do szpitala.

Księżna Kate znowu spodziewa się dziecka? Informacja o ciąży Kate rozgrzewa do czerwoności brytyjskie media, które zastanawiają się, kiedy królewska para ogłosi nowinę oraz, oczywiście, jakiej płci będzie trzecie dziecko Kate i Williama.

Szanse na to, że Kate i William ujawnią, że w tym roku spodziewają się kolejnego dziecka rozstrzygną się w ciągu kilku najbliższych dni, ponieważ obserwatorzy są przekonani, że oficjalne potwierdzenie jest nieuniknione - informuje serwis OK!.

Powodem tych spekulacji miała być nagła wizyta księżne Kate na ostrym dyżurze w Szpitalu Króla Edwarda VII w Marylebone, gdzie spędziła całą noc. Charlotte i George'a zostawiła w tym czasie pod opieką matki, Carole Middleton.

Brytyjczycy już obstawiają płeć następnego potomka rodziny królewskiej.

Bardziej prawdopodobne jest, że będzie to chłopiec, choć niektórzy stawiają na bliźniaków - czytamy w serwisie wypowiedź Johna Hilla z firmy bukmacherskiej Coral.

Cóż, na razie to wróżenie z fusów, niemniej jeżeli i w tej plotce tkwi ziarno prawdy, to w ciągu najbliższych kilku dni powinniśmy spodziewać się sensacyjnego oświadczenia Pałacu Buckingham.

Dlaczego William i Kate nie trzymają się za ręce, a George nosi tylko krótkie spodnie? Wyjaśniamy "dziwne" zachowania rodziny królewskiej

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.