Janowski poniżył ostatnio Brzozowskiego. "Chciał mnie wysłać na emeryturę". Teraz ten mu odpowiada. MOCNE słowa!

Rafał Brzozowski odpowiedział Robertowi Janowskiemu na zarzuty jakoby wokalista miał "w tajemnicy" zgłaszać swoją kandydaturę na prowadzącego program "Jaka to melodia?".

Robert Janowski ostatnio na łamach magazynu "Party", zdradził, że Rafał Brzozowski potajemnie zgłaszał swoją kandydaturę na prowadzącego program.

Rafał Brzozowski stoi już w blokach startowych od dobrych paru lat (śmiech). Co roku "W tajemnicy" zgłaszał swoją kandydaturę, chcąc mnie wysłać na emeryturę, ale telewizja nie jest taka duża, wszyscy się znamy, dochodziło to do mnie i czułem ten oddech na plecach (śmiech). Czy oglądałbym? Pewnie zobaczyłbym z ciekawości, jak sobie radzi. Albo nie radzi (śmiech) - mówił Janowski.

Na odpowiedź Brzozowskiego nie trzeba było długo czekać. Piosenkarz specjalne oświadczenie w tej sprawie opublikował na swoim pro

W związku z pojawieniem się nieprawdziwych informacji w mediach na temat mojej osoby, rozpowszechnianych przez Roberta Janowskiego, jakobym od lat starał się o posadę prowadzącego w programie "Jaka to melodia?", chciałbym stanowczo zaprzeczyć tym słowom jak i również zdementować wszelkie plotki na mój temat. Taka sytuacja nigdy nie miała miejsca.
Faktem jest, że kilka tygodni temu dostałem oficjalną propozycję poprowadzenia programu "Jaka to melodia?" lub jego współprowadzenia ze strony TVP, jednak odmówiłem udziału jako prowadzący. Obecnie skupiam się na swojej pracy zawodowej, która jest i będzie dla mnie zawsze priorytetem, a jednocześnie zbieram siły na nowy projekt telewizyjny "Koło Fortuny", który będzie na pewno wielkim wyzwaniem w nowej roli, z czego bardzo się cieszę. Zapewniam też, że szanuje Roberta Janowskiego i jeśli moje muzyczne zaangażowanie w program, odebrał inaczej, nie będę w nim uczestniczył w żadnej formie - napisał Brzozowski. 

Kto mówi prawdę? Jedyną informacją potwierdzoną jest to, że Brzozowski dostał swój własny program w TVP, "Koło fortuny". Internauci wydają się być jednak po stronie piosenkarza.

"Jaka to melodia?" z Tobą, Rafał, to by dopiero była dobra. 
Cóż, nigdy bym się po panu Robercie tego nie spodziewała. Nie przejmuj się Rafał i rób swoje.
Brawo, tak trzymaj Rafał, jesteśmy z Tobą i zawsze przy Tobie. 
Szkoda. Byłbyś najlepszym prowadzącym.
Krótko, zwięźle i na temat - pisali.
Zobacz wideo

SW

Kto mówi prawdę?
Więcej o:
Komentarze (22)
Rafał Brzozowski odpowiada Robertowi Janowskiemu na zarzuty odnośnie jego kandydatury do "Jaka to melodia?"
Zaloguj się
 • Gość: wec

  Oceniono 6 razy 4

  Oj tam...oj tam...od razu na emeryturę, przecież zawsze może zająć się sprzedażą futer.

 • j-ugo

  Oceniono 4 razy 2

  Robert to firma. A ten drugi ? Nie znam go.

 • pawelekok

  Oceniono 6 razy 2

  Ponieważ, kiedy klikam na odpowiedź niejakiemu Tomkowi Bartosiewiczowi, ciągle mnie wywala na górę strony, to odpowiem mu tu.

  Rzygaj sobie do woli. Są programy, gdzie ludzie przychodzą tylko dla prowadzącego. Wielka Gra była prowadzona przez kilkadziesiąt lat przez jedną prezenterkę, a i tak wielu ludzi ogląda dzisiaj jej powtórki na TVP Historia. Janowski jest podobną ikoną programu Jaka to melodia. I tego nie zmienisz, czy jesteś obrzygany, czy nie.

 • Jan Janicki

  Oceniono 2 razy 2

  A kogo to obchodzi?,mogą się pozagryzac i nikt tego nie zauważy.Burza w szklance wody.

 • Tomek Bartosiewicz

  Oceniono 4 razy 2

  Zygac sie chce ogladajac ten program od lat w tej samej konwencji i prowadzacy jakby od niechcenia tam byl. Pewnie ze czas na.zmiane

 • Gość: gość

  Oceniono 1 raz 1

  Robert Janowski najlepszym prowadzącym jest

 • jotemka0602

  Oceniono 3 razy 1

  Pisi pies brzozowski

 • pawelekok

  Oceniono 1 raz 1

  Kto mówi prawdę? Niewykluczone, że obaj. Niewykluczone, że Janowskiemu ktoś kto go nie lubi od lat robi koło pióra zgłaszając Brzozowskiego i informując Janowskiego, że to tamten się zgłasza, a Brzozowski nic o tym nie wie. Panowie powinni się spotkać twarzą w twarz i to sobie wyjaśnić, co może zaowocować rozpoznaniem intryganta.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX