Kurdej-Szatan wyleciała z TVP za udział w protestach? Komentuje Marcelina Zawadzka, która dołączyła do obsady "The Voice of Poland"

Marcelina Zawadzka w rozmowie z Plotek.pl skomentowała doniesienia, jakoby miała w programie "The Voice of Poland" zastąpić Barbarę Kurdej-Szatan.

Barbara Kurdej-Szatan jako jedyna gwiazda telewizji publicznej pojawiła się na protestach przeciwko trzem ustawom reformującym sądownictwo. Jak donosiły media, w konsekwencji aktorka miała zniknąć z programu "The Voice of Poland", jednej ze sztandarowych produkcji TVP.
W miniony piątek odbyły się nagrania pierwszego odcinka show, gdzie pojawiliśmy się z kamerą. Na konferencji programu rzeczywiście zabrakło Barbary Kurdej-Szatan, ale udało nam się porozmawiać z Marceliną Zawadzką, która dołączyła do ekipy programu.

Nie wygryzłam Basi Kurdej-Szatan. Basia będzie razem z nami. Będzie nas cała czwórka. Będę ja, Basia Kurdej-Szatan, Tomasz Kammel no i oczywiście Maciej Musiał - mówiła Zawadzka.

Z naszych informacji wynika, że Barbara Kurdej-Szatan dalej pozostanie główną prowadzącą program. Marcelina Zawadzka prowadzić zaś będzie zakulisowe rozmowy w tzw. "Red Roomie".


Zobaczcie całą naszą rozmowę powyżej.

Więcej o: