Zdjęcie seksu oralnego Justyny Pawlickiej wywołało w sieci burzę. Sprawę komentuje Michał Piróg, prowadzący "Top Model"

Justyna Pawlicka była uczestniczką 3. sezonu "Top Model". W poniedziałek na jej Instagramie pojawiły się zdjęcia seksu oralnego. Modelka oskarżyła o incydent hackerów i skierowała sprawę do sądu.

Justyna Pawlicka to uczestniczka 3. sezonu programu "Top Model". Przyległa do niej łatka najseksowniejszej uczestniczki. Po zakończeniu programu zasłynęła konfliktem z Joanna Krupą, ponieważ zajęła się reklamowaniem futer. Później wzięła jeszcze udział w programie "Damy i Wieśniaczki", gdzie jako "właścicielka marki futrzarskiej" wystąpiła w roli damy. Popadła w niepamięć, aż do poniedziałku. Na jej profilu na Instagramie pojawiło się zdjęcie seksu oralnego, które natychmiast zniknęło z sieci. Pawlicka skomentowała sytuację:

Oczywiście, że to fake. Ktoś włamał mi się na konto, zgłaszam tę sprawę na policję.

Próbowaliśmy się skontaktować z pokrzywdzoną, nie chciała jednak udzielić komentarza. Wiemy tylko, że prawnik Pawlickiej złożył już zawiadomienie do sądu. Niestety on również był nieosiągalny.

O komentarz poprosiliśmy Michała Piróga, prowadzącego program "Top Model". 

Różne zdjęcia ludzie mają i sądzę, że ludzie muszą sobie uświadomić, że w dzisiejszych czasach przechowywanie ich na telefonach, komputerze, nie jest bezpieczne. 

Tancerz nie potępia zdjęć, które powstały. Zwraca jednak uwagę na przechowywanie takich informacji w sieci. Mówi, że on sam padł ofiarą hackerów. 

To, jakie my zdjęcia robimy - bo rozumiem, że są to zdjęcia z partnerem - nie widzę w tym nic złego. To jest każdego prywatna sprawa. Żyjemy w takich czasach, że telefon nie jest bezpieczną skrzynką do przechowywania takich rzeczy, tak samo jak komputer. Jestem tego najlepszym świadkiem, jak robiliśmy pierwsza książkę, mieliśmy dwa razy zhackowany komputer - mój i autorki.  

Wspomina również, jakie mogą być przyczyny tego, co przytrafiło się modelce. 

Justyna jest atrakcyjną dziewczyną, dosyć odważną w swojej cielesności, wystarczy, że komuś wpadła w oko i przeszperał wszystko, co miała. Jeżeli Scarlett Johansson się nie uchroniła, to jakim cudem ma się uchronić dziewczyna z Polski? 

Potępiamy jednak zachowanie, z jakim spotkała się Pawlicka. Naruszenie prywatności jakiejkolwiek osoby w taki sposób jest niedopuszczalne. Nie zamierzamy opublikować zdjęć, które pojawiły się w sieci.

SW 

Więcej o:
Komentarze (99)
Justyna Pawlicka nagie zdjęcia
Zaloguj się
 • Gość: aac

  Oceniono 57 razy 53

  ale glonojad :D

 • Corven Dallas

  Oceniono 50 razy 46

  Wszystko zaplanowane przez nią co by się przypomnieć ..

 • katarkawawa

  Oceniono 42 razy 40

  Co ona zrobiła z wargami? Ja pierniczę co za potwór

 • Gość: qwerty

  Oceniono 37 razy 33

  porównać scarlett johansson tą kimś... to żeś pojechał panie piroga...
  whooooooaaa!!!!!!!!!!

 • thegosc

  Oceniono 28 razy 28

  Całkiem niedawno widziałem plastikową sekslalę z Japonii. Naturalniejsza niż to na zdjęciach. Boję się że jakbym się z nią przywitał, dostałbym reakcji uczuleniowej. To zostało przyjęte do TOP MODEL ? A co ona "modeluje" ? Androidy ?

 • Corven Dallas

  Oceniono 26 razy 26

  Wszystko zaplanowane przez nią co by się przypomnieć ..

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX