Natalia Nykiel obcięła włosy. Zwykła metamorfoza? Tym razem chodzi o coś innego. "Jesteś bohaterką!"

Natalia Nykiel przekazała włosy na rzecz Fundacji Rak'n'Roll. Jej fani, co nie powinno dziwić, byli zachwyceni tym gestem.

Natalia Nykiel jest nie tylko piosenkarką o wyjątkowym głosie i oryginalnym wizerunku scenicznym, ale ma także wielkie serce. Właśnie poinformowała swoich fanów na Facebooku, że obcięła włosy, a powód był inny, niż zwykła chęć metamorfozy. Nykiel wzięła udział w akcji "Daj włos" i tym samym wspomogła Fundację Rak'nRoll, która zajmuje się produkcją peruk dla kobiet dotkniętych rakiem.

Moje włosy miały już wiele przygód i czekają je kolejne, chociaż już nie ze mną. Z ogromną przyjemnością przekazuję moje ścięte włosy dla Fundacja Rak'n'Roll Wygraj Życie, żeby służyły innym kobietom i dodawały im uroku w pięknych perukach, które powstają w ramach akcji "daj włos" - czytamy pod zdjęciem.

Post piosenkarki wywołał ogromne poruszenie. Wielu internautów gratulowało jej gestu, a część przyznała nawet, że Nykiel zainspirowała ich do tego, by uczynić podobnie.

Brawo!
Piękny gest, mam nadzieję że długowłose dziewczyny pójdą w Twoje ślady :) Ja wiosną oddałam swoje włosy, wspaniałe uczucie, kiedy można komuś pomóc.
Natalio, jesteś bohaterką! Obyś chciała też być "głosem pokolenia", bo możesz.
Przepiękny gest! Ja zapuszczam teraz włosy na ślub i po chyba zetnę i oddam również fundacji - pisali fani.

Wpis dotarł nawet do tych, którzy z twórczością piosenkarki nie są zaznajomieni, co jeszcze bardziej potwierdza sens tego typu akcji.

Szacunek, choć kompletnie nie wiem, kim pani jest. Wnioskuję, że osobą znaną, dlatego pani akcja może zrobić dużo dobrego - czytamy.
Zobacz wideo

MK