Mąż (OBECNY!) nowej partnerki Durczoka komentuje ich związek. "To, co jest najbardziej żenujące..."

Niedawno media obiegła informacja, że Kamil Durczok i Julia Oleś-Miła są razem. Okazało się, że partnerka dziennikarza ma męża, który właśnie skomentował nowy związek swojej żony.

Julia Oleś-Miła to nowa dziewczyna Kamila Durczoka. Para niedawno wybrała się na wakacje do Władysławowa, gdzie m.in. zamieszkali w przyczepie kempingowej i pływali na jachcie. Towarzyszył im syn Julii, Maksymilian. Po tym, jak zdjęcia z ich wypoczynku obiegły media, głos zabrał mąż Julii - formalnie nadal jest z nim w związku.

To, co jest najbardziej żenujące, to udział mojego syna w tej operze mydlanej, a także mojego nazwiska, poza tymi dwoma aspektami, nie pozostaje nic innego jak kibicować i gratulować! - napisał na Facebooku.

Wpis na profilu Marcina MiłegoWpis na profilu Marcina Miłego Screen z Facebook.com/Marcin Miły

Julia Oleś-Miła ma 27 lat i jest byłą pracownicą Kamila Durczoka w śląskim portalu "Silesion". Pierwszy raz pokazali się publicznie w grudniu ubiegłego roku, kiedy dziennikarz promował swoją książkę "Przerwa w emisji". Nikt jednak nie przypuszczał wtedy, że są w związku. Niedawno jednak Durczok zmienił status na Facebooku z "wolny" na "w związku", a zaraz potem pochwalił się zdjęciem z ukochaną. 

Myślicie, że to prawdziwa miłość?

Kamil Durczok pokazał zdjęcie z nową partnerką. Wiemy, kim jest! Razem wypoczywają na wakacjach we Władysławowie

JZ