Przedmioty z pogrzebu wokalisty Linkin Park trafiły na eBay. Ceny astronomiczne

Identyfikator, przypinka, opaska na rękę i program ceremonii, jakie rozdawano uczestnikom pogrzebu Chestera Benningtona, trafiły na eBay.

Chester Bennington został pochowany 29 lipca w Palos Verdes w Kalifornii. Zgodnie z życzeniem rodziny, ceremonia miała charakter kameralny i wzięli w niej udział wyłącznie najbliżsi.

Uczestnicy ceremonii otrzymali identyfikator, przypinkę, opaskę na rękę i program ceremonii. Jeden z takich zestawów trafił niedawno na eBay.

Jak informuje TMZ.com, rodzina wymogła na serwisie usunięcie aukcji.

Kiedy rodzina zorientowała się, że przedmioty zostały wystawione na sprzedaż, natychmiast skontaktowano się z serwisem żądając usunięcia ich stamtąd.

Serwis przychylił się do prośby rodziny, jednak zanim aukcja zniknęła, ktoś był gotów zapłacić ponad 50 tysięcy dolarów.

Przedmioty z pogrzebu Chestera BenningtonaPrzedmioty z pogrzebu Chestera Benningtona Screen z eBay.com

Nie wiadomo, kto wystawił na sprzedaż te przedmioty. Najprawdopodobniej był to ktoś, kto współpracował z zespołem Link Park.

Chester Bennington popełnił samobójstwo 20 lipca, wieszając się w swojej rezydencji w Kalifornii. Osierocił szóstkę dzieci. Wcześniej latami zmagał się z uzależnieniem od narkotyków i alkoholu, cierpiał również na depresję.

Śmierć Ledgera łączono z rolą "Jokera". Jakubik po "Wołyniu" miał koszmary. Granie w tych filmach przypłacili zdrowiem

JZ