TVP rusza z nowym teleturniejem! "The Wall. Wygraj marzenia" to ZASKAKUJĄCY format

TVP nabyło prawa do emisji programu "The Wall. Wygraj marzenia", który będziemy mogli oglądać już po wakacjach. To będzie najbardziej widowiskowa premiera telewizyjna tego roku!

TVP jesienią szykuje dla nas totalną nowość. Pojawi się program, którego w Polsce jeszcze nie było! To ma być flagowa pozycja w najnowszej ofercie programowej, która wypełni piątkowy primetime. Pierwsza seria liczyć będzie 14 odcinków, emitowanych co tydzień. Nie wiadomo jeszcze, kto poprowadzi program. Producentem nowego teleturnieju jest Endemol Shine Polska.

>>>ZOBACZ ZDJĘCIA Z ZAGRANICZNYCH EDYCJI<<<

"The Wall. Wygraj marzenia" to teleturniej, w którym liczy się wiedza, szczęście oraz stalowe nerwy. Uczestnicy walczą o swoje marzenia, od spełnienia których dzieli ich tylko tytułowa ściana. To ona decyduje o wielkości wygranej lub przegranej. "The Wall. Wygraj marzenia" to dla uczestników pełna emocji i zwrotów akcji droga po wielką nagrodę. Pierwszy w Polsce teleturniej, który odsłoni to, co dla uczestnika najskrytsze – jego motywacje i cele. Program spełnił już marzenia setek ludzi na świecie, teraz pokaże, o czym skrycie myślą Polacy.

 

 Opis programu

Kluczową rolę odgrywa wysoka na cztery piętra ściana, u spodu której znajduje się 15 kieszeni - każda z określoną kwotą – od 1 do 100 tys. złotych. Po każdym pytaniu ze szczytu labiryntu spada kula, która odbija się od gęsto rozmieszczonych kołków. Te w nieprzewidywalny sposób zmieniają trajektorię kuli tak, że do ostatniego momentu nie wiadomo, w którą z 15 kieszeni kula wpadnie i jaką wskaże kwotę. Jeśli uczestnik prawidłowo odpowiedział na wcześniej zadane pytanie, kwota wskazana przez kulę wlicza się do puli wygranych pieniędzy. Jeżeli zaś wcześniej podał złą odpowiedź, kwota ta odliczana jest od dotychczasowej wygranej  uczestnika.

Show oparte jest na amerykańskiej licencji programu rozrywkowego, który jest najchętniej oglądanym, nowym teleturniejem tego roku w Stanach Zjednoczonych (NBC).

Będziecie oglądać? Myślicie, że nowy program TVP dorówna popularności "Milionerów"?

AG

Anna Popek twarzą "dobrej zmiany" w TVP? Ostro komentuje

Więcej o:
Komentarze (1)
TVP jesienią zaskoczy nowym teleturniejem! Szykujcie się na "The Wall. Wygraj marzenia?
Zaloguj się
  • frantfrantiszek

    Oceniono 4 razy 2

    Miłościwie nam panująca w TVP od ponad 10 lat władza pochodząca z POPiS-u nie lubi teleturniejów wiedzowych i ambitniejszej rozrywki w ogóle (patrz Teatr Telewizji). W czasach jej władania zniknęły wszystkie teleturnieje wiedzowe, oprócz "JzD". A i ten miał być zlikwidowany. Obecna władza TVP preferuje teleturnieje połączone z "rozrywką" - rezultaty są widoczne.
    Taką "Wielką Grę" zaczął podgryzać Dworak działaniami zmierzającymi do zmniejszenia oglądalności (ciekawe w wypadku prezesa jakiejkolwiek telewizji, prawda ?). Gdy to nie przyniosło oczekiwanych rezultatów, jego następca, Wildstein, zlikwidował "WG" - bez komentarza i bez uzasadnienia - oraz ogłosił likwidację "Jednego z dziesięciu'. Ponieważ zrobił się szum, Wildstein od tego ostatniego pomysłu odstąpił, a następcy tak pozostawili. Wildsteina już nie ma , ale Dworak pozostał.
    A w ub. roku urządzili Dworak i Braun urządzili 20 -lecie "Familiady", ale o "JzD" zapomnieli. Jak myślę - nieprzypadkowo !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX