"Koło fortuny" wraca na antenę! Kto poprowadzi teleturniej? Nieoficjalnie podawane jest jedno nazwisko

"Koło fortuny" wraca do telewizji! Jeden z najsłynniejszych teleturniejów znów będzie można oglądać w TVP, ale w nieco odświeżonej formie.

Jak poinformował serwis Press.pl, "Koło fortuny" ma wrócić na antenę TVP.  Niestety, rzecznik TVP jeszcze oficjalnie nie potwierdził nam tych doniesień. Podobno jednak władze stacji już rozpoczęły poszukiwania uczestników. Są też przecieki co do prowadzących.

"Koło fortuny" z nowym prowadzącym

"Koło fortuny" emitowano w telewizyjnej Dwójcie w latach 1992-1998 i 2007-2009. W tym czasie aż pięciokrotnie zmieniali się prowadzący. W tej roli widzowie mogli oglądać Wojciecha Pijanowskiego, Jerzego Bończaka, Andrzeja Kopiczyńskiego, Stanisława Mikulskiego i Krzysztofa Tyńca. Kto poprowadzi najnowszą edycję teleturnieju?

Według nieoficjalnych przecieków w roli prowadzącego wystąpi piosenkarz Rafał Brzozowski. A co ze słynną panią, którą odkręcała literki, czyli Magdą Masny?

rafał Brzozowski gościem programu 'Rogalska od kuchni' w Radiu Złote Przebojerafał Brzozowski gościem programu "Rogalska od kuchni" w Radiu Złote Przeboje FOT. AGNIESZKA JAWORSKA

W zeszłym roku, gdy po raz pierwszy pojawiały się plotki o rzekomym powrocie "Koła fortuny" na antenę (zdementowane zresztą przez TVP), Magda Masny stwierdziła w rozmowie z "SE", że nie marzy, by znów stanąć przy słynnej konsolecie z literkami.

Myślę, że raczej nie byłabym skłonna, by wrócić do programu. Gdyby taka propozycja padła, musiałabym ją bardzo mocno przemyśleć, bo mam teraz zupełnie inne obowiązki - powiedziała Masny.

A czy Wy macie jakieś swoje typy, kto mógłby zastąpić niedoścignioną Magdę Masny?

 
Zobacz wideo

ZI

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.