Patryk Grudowicz chciał uczcić pamięć Powstańców, a wyszedł na ksenofoba. Korwin-Piotrowska nie wytrzymała: Niedobrze się robi

Patryk Grudowicz chyba nie przemyślał tego, co robi. Jego ksenofobiczny wpis już przeszedł do historii, ale niestety w sieci nic nie ginie.

Patryk Grudowicz z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego chciał dać znać, że pamięta o bohaterach sprzed. Jednak jego sposób na upamiętnienie tego wydarzenia przerodził się w ogromnych rozmiarów wpadkę. Zwycięzca ostatniej edycji programu "Top Model" wrzucił do sieci swoje zdjęcie na tle symbolu Polski Walczącej, które opatrzył ksenofobicznym podpisem: "Polska dla Polaków".

Patryk Grudowicz i 'Polska dla Polaków'Patryk Grudowicz i 'Polska dla Polaków' Instagram.com/patryk_grudowicz

Choć celebryta szybko zorientował się, jak dużą gafę popełnił i skasował post, wpis z prędkością światła rozszedł się po internecie, a na aspirującego modela wylała się fala krytyki. Po chwili Grudowicz przeprosił na Instagramie, przyznając, że został źle zrozumiany, bo intencje miał szczere.

Nie miałem nic złego na myśli, kompletnie nieprzemyślany wpis zamieściłem, za co bardzo jest mi wstyd, proszę wybaczcie ten błąd - tłumaczył.

Przeprosiny Patryka GrudowiczaPrzeprosiny Patryka Grudowicza Screen z Instagram.com/patryk_grudowicz

Litości nie miała dla Grudowicza Karolina Korwin-Piotrowska, która szybko skrytykowała go na swoim facebookowym profilu.

Klasyka polskiego skretyniałego, pozbawionego mózgu i jakichkolwiek hamulców szołbizu w Polandzie. Kolejny przekonany o swej "megakur*azajebistości" medialny pseudogwiazdorek. Niedobrze się robi.
Zobacz wideo

MK