Patryk Grudowicz chciał uczcić pamięć Powstańców, a wyszedł na ksenofoba. Korwin-Piotrowska nie wytrzymała: Niedobrze się robi

Patryk Grudowicz chyba nie przemyślał tego, co robi. Jego ksenofobiczny wpis już przeszedł do historii, ale niestety w sieci nic nie ginie.

Patryk Grudowicz z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego chciał dać znać, że pamięta o bohaterach sprzed. Jednak jego sposób na upamiętnienie tego wydarzenia przerodził się w ogromnych rozmiarów wpadkę. Zwycięzca ostatniej edycji programu "Top Model" wrzucił do sieci swoje zdjęcie na tle symbolu Polski Walczącej, które opatrzył ksenofobicznym podpisem: "Polska dla Polaków".

Patryk Grudowicz i 'Polska dla Polaków'Patryk Grudowicz i 'Polska dla Polaków' Instagram.com/patryk_grudowicz

Choć celebryta szybko zorientował się, jak dużą gafę popełnił i skasował post, wpis z prędkością światła rozszedł się po internecie, a na aspirującego modela wylała się fala krytyki. Po chwili Grudowicz przeprosił na Instagramie, przyznając, że został źle zrozumiany, bo intencje miał szczere.

Nie miałem nic złego na myśli, kompletnie nieprzemyślany wpis zamieściłem, za co bardzo jest mi wstyd, proszę wybaczcie ten błąd - tłumaczył.

Przeprosiny Patryka GrudowiczaPrzeprosiny Patryka Grudowicza Screen z Instagram.com/patryk_grudowicz

Litości nie miała dla Grudowicza Karolina Korwin-Piotrowska, która szybko skrytykowała go na swoim facebookowym profilu.

Klasyka polskiego skretyniałego, pozbawionego mózgu i jakichkolwiek hamulców szołbizu w Polandzie. Kolejny przekonany o swej "megakur*azajebistości" medialny pseudogwiazdorek. Niedobrze się robi.
Zobacz wideo

MK

Więcej o:
Komentarze (228)
Patryk Grudowicz chciał uczcić pamięć Powstańców, a wyszedł na ksenofoba. Korwin Piotrowska nie wytrzymała: Niedobrze się robi
Zaloguj się
 • monodeluxe

  Oceniono 166 razy 122

  Anglia dla Anglików - 1,2 mln imigrantów ekonomicznych z Polski wypier**lać!Dvpa boli?

 • the_xy

  Oceniono 133 razy 83

  Korwin-Piotrowska akurat jest jedną z kreatorek tego "skretyniałego, pozbawionego mózgu i jakichkolwiek hamulców szołbizu w Polandzie". Razem z Krupą, perfekcyjna panią domu i innymi jurorami debilnych programów.

 • xynat

  Oceniono 86 razy 72

  Tak to jest jak ktoś za wszelką cenę chce poinformować świat o swojej megakur*azejebistości. Wierzę, że nie miał złych intencji ale jak nie ma nic mądrego do powiedzenia to lepiej niech nic nie mówi. Jest takie przysłowie - mowa jest srebrem ale milczenie złotem. Gó...arzeria dorwała się do portali społecznościowych i "chlapie jęzorami" na prawo i lewo, bez pomyślunki i bez opamiętania. Należy mu się krytyka. Nie za to CO powiedział bo pewnie nie chciał nic złego powiedzieć ale za to że cokolwiek powiedział bez zastanowienia tylko dlatego że dzięki internetowi może.

 • prokuraturarejonowa

  Oceniono 53 razy 41

  Niczego nieświadomy chłopaczyna podchwycił hasło ONR'u, który cichcem przywłaszczył sobie powstanie, a obchody rocznicowe sprowadził do fajczenia rac.

  Jest to o tyle komiczne, że siły NSZ w chwili wybuchu powstania liczyły ok 750 ludzi (na ok 25 tys ludzi) a sam NSZ był zdecydowanie przeciwny wybuchowi powstania.

  Pomieszanie z poplątanie. Polityka oparta na tanim populiźmie to ekskrementy, które się do wszystkiego przyklejają.

 • Gość: Koń

  Oceniono 103 razy 39

  Pani Karolina Korwin Piotrowska:nie przebiera w słówkach i nie ma litości dla tego młodego człowieka, który coś tam lapnął i zaraz przeprosił Jestem zdecydowanie przeciw ksenofobii, ale jestem też zdecydowanie przeciwny takiemu językowi jakiego pani Karolina używa. Takie nieadekwatne do przewiny publiczne upokarzanie świadczy niedobrze o tej pani. Bądźmy dla siebie życzliwi w tych zwariowanych czasach:-)

 • elenem

  Oceniono 76 razy 24

  Błąd wybaczam. Chłopak sie przyznał i przeprosił. Nie bede nikogo krzyzowac.

 • Gość: mk24

  Oceniono 33 razy 23

  boze drogi, to jest prosty chlopaczyna, jak ktos widzial chociaz jeden odcinek to wie o czym mowie. jestem wstanie uwierzyc ze to z glupoty. a pani KP- na prawde mamy w tym kraju obecnie wieksze problemy i ludzi ktorzy napisza nie dosc ze gorsze rzeczy to jeszcze wcale nie przeprosza!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX