To nie koniec zmian w TVP. Kolejna dziennikarka żegna się ze stacją. Poprowadzi program na antenie TVN Style

Anna Lucińska, prowadząca "Dzień dobry Polsko", żegna się z Telewizją Polską zaledwie po kilku miesiącach współpracy. Poprowadzi program na antenie TVN Style.

Anna Lucińska, która prowadziła program "Dzień dobry Polsko", żegna się z Telewizją Polską. Od września poprowadzi "Pojedynek na modę" w TVN Style. Jak zapowiada, to dopiero początek zmian w jej życiu zawodowym. 

"Pojedynek na modę" to program, w którym kobiety wyłonione z castingu będą przechodziły metamorfozy pod okiem stylistek. Format trafi na antenę TVN Style już jesienią. 

Ale to nie wszystko! Jak widać, Lucińska może na dłużej zostać w stacji. W planach ma kolejny program, który zadebiutuje wiosną 2018 r. Szczegóły na razie nie są znane. 

Ostatnio sama podsycała ciekawość fanów, informując na Facebooku, że w jej życiu nadchodzą zmiany.

Lucińska do niedawna znana była z reklam oraz ról aktorskich. Wystąpiła m.in. w
"Plebanii", "Na dobre i na złe" oraz "Po prostu przyjaźń". Z TVP związała się pod koniec lutego, kiedy zadebiutowała jako prowadząca "Dzień dobry Polsko". Partnerował jej Rafał Patyra. To właśnie praca prezenterki spodobała jej się najbardziej. W jednym z wywiadów wyznała, że chce iść w stronę dziennikarstwa. Trzymamy kciuki!

Przypomnijmy, że to nie pierwsza taka zmiana w ostatnim czasie. Biuro prasowe TVN oficjalnie potwierdziło, że Robert Makłowicz będzie prowadził program "Makłowicz w drodze" na antenie Food Network. Najpopularniejszy kucharz w Polsce z Telewizją Polską związany był od 1998 r. Niedawno ze stacją pożegnała się też Paulina Chylewska. Dziennikarka także była gospodynią "Dzień dobry Polsko". 

jt