Paparazzi sprzedali prasie zdjęcia dzieci George'a Clooneya. Aktor jest wściekły! "Będą sądzeni z całą surowością przepisów prawa"

Francuski magazyn "Voici" opublikował zdjęcia dzieci George'a Clooneya. W oficjalnym oświadczeniu aktor zapowiedział, że wyciągnie konsekwencje. Sprawa trafi do sądu.

Pod koniec ubiegłego tygodnia francuski magazyn "Voici" opublikował zdjęcia George'a Clooneya i jego żony niosących na rękach narodzone 2 miesiące temu bliźniaki. Może nie byłoby w tym nic szokującego, gdyby nie to, że w celu zrobienia tych zdjęć fotograf włamał się na teren posiadłości pary.

W minionym tygodniu fotografowie z magazynu Voici przeszli przez nasz płot, wdrapali się na nasze drzewo i nielegalnie zrobili zdjęcia naszych dzieci w naszym domu. Fotografowie, agencja i magazyn będą sądzeni z całą surowością przepisów prawa. Bezpieczeństwo naszych dzieci tego wymaga - napisał Clooney w oświadczeniu, które przytacza CNN.

Do tej pory Clooneyowie nie pokazali publicznie bliźniaków i mocno chronią ich prywatność. Nie dziwi więc fakt, że aktor wyciągnie konsekwencje nielegalnej publikacji. Zapowiedział, że pozwu nie uniknie nie tylko fotograf, ale także agencja fotograficzna i samo czasopismo. 

Magazyn "Voici" odparł zarzuty, tłumacząc się, że publikacja zdjęć dzieci George'a i Amal Clooneyów była odpowiedzią na oczekiwania i zapotrzebowania ludzi. 

Ludzie kochają George'a i śledzą jego życie od lat. Te zdjęcia nie stanowią zagrożenia dla jego rodziny. 

jt

Więcej o:
Komentarze (26)
George Clooney pozywa francuski magazyn Voici za publikację zdjęć jego dzieci
Zaloguj się
 • Gość: HanianH

  Oceniono 59 razy 49

  I dobrze, niech się sądzi. Nie rozumiem tej dzikiej potrzeby podglądania cudzego życia

 • puotka

  Oceniono 33 razy 31

  Co za durne tłumaczenia, kogo obchodzi czego chce gawiedź? Te dzieci mają prawo do prywatności, a jakiś fotograf im to prawo odebrał. Jeśli rodzice nie pokazują dziecka to należy to uszanować, a nie włamywać się na czyjąś posiadłość. Niech zapukają do drzwi celebrytów, oni sprzedadzą wszystko.

 • minkat

  Oceniono 18 razy 18

  jakim cudem wlamywanie sie na cudze posesje ma byc czyms, co wzmacnia poczucie bezpieczenstwa swiezo upieczonych rodzicow?

 • Gość: DOMI

  0

  GADA JAK NASZA JABŁCZYNSKA.... JUŻ WIDZĘ JAK PAPARAZZO ROBIĄ W GACIE....

 • nie_fikaj

  0

  Ale pokazali...

 • Gość: beany

  0

  Nie rozumiem kto tak chce dziecki dziadka-ojca ogladac? One wszystkie jednakowe. A to, ze sadzi, to ma racje, bo lazic po drzewac by sie komus wedrzec w prywatnosc to... nie moge sie wyrazic, bo mnie skasuja. :)

 • Gość: www.twojezdrowieonlin.pl

  0

  Ujawniamy sekrety gwiazd:

  www.twojezdrowieonline[kropka]pl

  ============================================================================

  Sprawdź!!! Jesteś tego warta.

 • Gość: Karyna

  Oceniono 2 razy 0

  Wielkie halo dzieci jak dzieci a co one inne sa lepsze

 • minkat

  Oceniono 11 razy -5

  generalnie to ich rozumiem, ale jedyna metoda zapobiezenia czemus takiemu jest opublikowanie zdjec swoich dzieci na wlasnym koncie na instagramie. to smutne, ale to takie pieniadze, ze paparazzi zrobia wszystko, zeby je zdobyc.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX